1. 1.
    sevgilisini sevindirmek isteyen erkektir.

ama bana çok ters gelen erkektir. zira ben kız olsam kalıcı olmayan bir şeyi istemem.
    fakat bazen sırf anlamı için bile çiçek alınmalıdır tabii.
    ... worldisblack
  2. 2.
    türünün son örneğidir. nerdeeee mirim o eski romantikler..
    1 ... profzirva
  3. 3.
    - duy rıza duy nejlanın sevgilisi nejlaya çiçek almış bak.
    + boşver, bize gidelim mi?
    - hayvansın rıza !
    1 ... profzirva
  4. 4.
    her şeyi cinselliğe indirgemiş, sürekli ne yapsam da kızı yatağa atabilsem diye düşünmekten beyin hücreleri ölmeye başlamış günümüz erkeği olmadığı kesin olan erkektir.
    2 ... bigudi
  5. 5.
    içinden gelen sevgilidir... yani biri zorlamadan 'çiçek istiyorum' demeden içinden geldiği için, sevgilisini mutlu ederek mutlu olan bir erkeğin yapacağı birşeydir... Eskiden biz köyde oturduğumuz zamanlar babam anneme ceketinin içinde yada pazara gidip gelirken pazar çantasının içinde çiçek getirirdi, çiçek nekadar ezilmiş olsada annem bilirdi, o anneme özel, yoldan geçerken çiçekleri görmüş babam annem aklına gelmiş ve çiçek almış... Yok solarmış çiçek kalıcı bişey olmalıymış falan, geçin bunları canlı çiçeklerde satılıyor, diğerleri solar diye düşünüyorsanız alın canlı çiçek sevgiliniz başucuna koysun her gün sulasın baksın sizi görsün...
    ... estel
  6. 6.
    kızların -ay ne romantiiiik lafına inanılmaması sadece kağıt üstünde romantik! olan erkektir. kendimden biliyorum ben aldım bir mal öküze ama kız aramadı. kısacası inanmayın yani kızlara p.ç olan yaranıyor her zaman ki gibi.
    1 -2 ... blackrainbow
  7. 7.
    Helal olsun sana diyeceğimiz nadir tiplerdendir.
    ... aliutku1996
  8. 8.
    -şinasi! bayram değil, seyran değil, doğum günü değil, yıl dönümü hiç değil!! ne lan bu çiçekler?
    ne halt ettin sen?

durduk yere çiçek alan erkeğin vardır bi' karın ağrısı.
    vardır bi' karın ağrısı.
    1 ... akilluslu
  9. 9.
    Yok öyle çiçek alan erkek. Light erkektir!. ipini kıza teslim etmiş, kendini gezdirtiyordur. Totoş gibi davranmayacaksın öyle. Erkek özünü bilicek; içindeki hayvanla barışık olmak önemli.
    -3 ... eroltastansonraenkotuadam
  10. 10.
    koçum benim!dir.
    ... cakircali efe