1. 1.
    Hayatının hatasını yapan kadındır.

Zira o sevgili geçici olacaktır.
    6 -6 ... neflodi
  2. 2.
    Sevgilimden değil ama fuckbuddy'im ile yaptığım eylem. Teşhirci buddy'im benim.
    1 -1 ... nejded aga
  3. 3.
    müge anlı'nın yolları taştan..
    5 ... 40haramilerin40incisi
  4. 4.
    kadın çok yanlış bişey yapar. aslında bulaşık makinesinin fotoğrafını göndermesi gerekir. zira biz erkekler sevgilimiz bize bulaşık makinesi fotoğrafı gönderince, kendimizden geçeriz.
    3 ... paganviodio
  5. 5.
    Türkiye gibi cinsel kimliğine oturmamış ülkelerde büyük tehlike. Diğer yerlerde oldukça olağan herkesin telinde var.
    1 ... vigilante8
  6. 6.
    Karşındaki istediğin kadar düzgün olsun. Yine de göndermek gereksiz değil mi? Gerçekten çok anlamsız. Gönderince ne olacak ki?
    6 ... siyahmelodi
  7. 7.
    Seksi olmayan kadındır. Ben şöyle bir şey beklerdim şahsen.

sevgilisine çıplak fotoğraf gönderen kadın
    3 ... vasilissa
  8. 8.
    ey mahlukat. tut ki ayrıldın, gelecekteki zamanda evlendin başkasıyla, nasıl bakacaksın kocanın suratına soyunurken? o seni eli eline değmemiş saf, tertemiz bir bakire sanarken onu göz göre göre nasıl kandıracaksın? hiç mi aklına gelmeyecek o eski pişmanlıkların? tamam hepimizin hataları var ama bağzı ölümcül hatalar yapılmamalı. ama bizim hanım kızlarımız bunu yapabiliyorlar sonrada hiçbir şey olmamış gibi next diyebiliyorlar. öteki dünyada tek tek karşımıza çıkacaksınız.
    -6 ... firindasutlacc
  9. 9.
    Çok ayıp eden kadındır.
    insan sevgilisine, akşam seviştiği adama çıplak fotoğraf gönderir mi hiç?
    işte bunlar hep sodom ve gomore.
    9 ... imla
  10. 10.
    hangi uygulama üzerinden gönderiyorsa o uygulamanın sunucularında kıyamete kadar kayıtlı kalacak olan fotoğrafı gönderen kadındır.

"Sen ki, saçından tırnağına kadar
    Bir hürriyete bedelsin,
    Bu ılık saçlar, bu gözler; fakat her şeyden önce
    Yaşadığın için güzelsin."

demiş Turgut Uyar. bırakın abuk sabuk istekleri olan insanlar için böyle şeyler yapmayın. illa yapmak istiyorsanız da hür iradeniz kimse bir şey diyemez.
    2 -1 ... turevoperatoru