1. 120.
    yüzünü kapatıp yollarlar genelde.
    1 ... ekonovich
  2. 121.
    Sevgilim cok sever bana ciplak foto yollamayi. Neden bu kadar yapiyorsun diye sordugum zaman, "gözün dışarı kaymasın" diyor ama, bence esas derdi beni iyice tahrik edip bulusunca mukafatini almak.
    Sikayetim yok:)
    ... cavaceylan
  3. 122.
    adanalı değildir. ekrana sığmaz ki gadasını aldıklarım !
    1 -1 ... teflon
  4. 123.
    aklı tam manası ile başında olmayan düşünme olarak farklı yerlerini kullanan genellikle ergen genç kız çocukları.
    ... hanimkoskelesigetir
  5. 124.
    olması gerekeni olduran adam gibi kızdır. bayılırım böyle kızlara. hastanızım hastanız. yerim sizi.

emeğiniz emanetimizdir.. ;)
    4 -1 ... everybody calls me alpha
  6. 125.
    yeri geldiğinde lazım olan aktivite. sevgilisine güveniyorsa neden olmasın?
    1 -1 ... ardiem
  7. 126.
    ergendir. bi çıplak foto yollayanları bide sexting yapanları anlamıyorum.
    1 -2 ... bel gamzeli erkek
  8. 127.
    erkekleri cidden anlamıyorum. gönderene kaşar göndermeyene kezo diyorlar. sevgilileri göndersin ama ileride evlendikleri kadın göndermemiş olsun istiyorlar. wtf. nasıl paradoks.
    3 -2 ... sternokleidomastoid
  9. 128.
    Saçmalığın daniskası. Atmayın kızçeler. Sırıl sıklam aşık bile olsanız.

Hayat bir şeyleri birlikte yaşayınca güzel. Bu hayatta her şey baş başa yaşanırken güzel. En güvendiğiniz kişiye bile atmayın. Azıcık sabretsin köpek. Bu sextingler phone sex ler (siz bilmezsiniz tabi bizim zamanımızda da phone sex meşurdu.) Hep boş kuru abazanlık. Ben atmaz isem başkası atar çocuk elimden gider diye bakmak sizin öz güvensizliğiniz.

Sevgiliniz elinizden gider diye mi korkuyorsunuz. Bu sebepten gider ise size bir sır vereyim. Bırakın gitsin çünkü sizi etiniz için seviyordur. Ve et çabuk sıkılınan bir organ.

Şahsen beni elinde tutmak için sürekli erotik erotik tavırlar sergileyen kıza daha çabuk soğurum.

Hepinize güzel cumartesileri.
    2 -1 ... uzay muhtari
  10. 129.
    Kendi tercihidir. Amma illa vücudunu göstermek istiyorsa canlı göstermesi foto çekip atmasından daha mantıklı.
    4 -1 ... levre rouge