bugün

Simdi teselli olan kiza ayrildigimiza bi kez daha sukredelimde, bu pici sikmek farzmi vacipmi hocam ?

Yani aslanin avindan faydalanan cakal bi yontem evet dogru ise yarar ama les yiyen bi hayvan neticede. Hayvannlar gibide tepelenmeyi hak eder, Goze alir.
(bkz: fırsattan yararlanmak)
işte en tehlikeli erkek modeli... kalbi kırılmış, depresyona girmiş olan kızı resmen bir aslanın ceylan'a yaklaşma misali ufak ufak teselli ederek, gölünü hoş tutarak elde etmeye çalışır. hee tabi her erkek bunu yapmaz ama piç olarak tabir ettiğimiz erkek bunu birebir yapar..

kız sevgilisinden ayrılma nedenlerini, terk edilme nedenlerini anlatırken, piç olarak tabir edilen bu şahıs ise kafasında şeytana kırk takla attırır. ulan sevgilisinden de ayrılmış zaten, kendini boşlukta hissediyor ve ben şimdi fırsattan istifade bu boşluğu doldurur, bu karıyı koynuma alırım diye düşünmektedir.
avına yaklaşmış bir kaplandır o kutlu an. bir adım sonra emeline ulaşacak. azmini ve emeğini takdir ediyorum.
Erkekleri iğrenç gösteren detaydır.
Piclik düşünüyorsa kanı bozuk olabilir. Insan karşısındaki Üzgünken onun üzüntüsünü içten paylasabiliyorsa insanlik namina bir seyler yapabiliyordur.
Yavsakligin da lüzumu yok.
(bkz: orospu çocuğu)
Kime la bu trip..
O kadar seviyorsanız ayrılmayın amk..

sanki kızlar bilmiyor adamın amacını..
oğlan piç, kız ondan da piç..
(bkz: ya susar mısın kız ağlıyor burda) .
(bkz: fırsatçı)
adı meriç olur bunların genelde.
yaptığı olay nat geo wild'da yayınlanır.
hep boş kaleye veya kaleciden dönen topa vurarak gol atan futbolcu gibidir. skor sayısı yüksektir ama asla işin hakkını vermez.
fırsattan istifade etmek isteyen piçtir. kız piçin omuzlarında teselli bulur.
kanka ağlama ya o zaten òyleydi derken ıslak odunla dòvülesidir. genelde baba parası yiyip fuckbody arayan òzgùvensiz ve midesiz piçlerdir.
çakal demeyi tercih ederim.
niyeti pis olan piçtir.
genelleme yapılmadan söylenmelidir ki teselli etmek isteyen erkeğin amacı başka oluyor.
omuza yatış sırt sıvazlama kalçaya iniş öpüşme girişimi tekme kapanış.
(bkz: meriç) (bkz: got friendzoned)
oo sanırım kıskanmalar başlamış hihihi.

(bkz: yeni ayrıldığı sevgilsini kıskanan yazar)
görsel
Piç olduğu için mi teselli ediyor yoksa teselli ettiği için mi piç oldu? Bir kadının bazı dönemlerde bir erkeğin dostluğuna ve fikirlerine ne kadar ihtiyaç duyabileceğinin empatisini kuramayan sapıkların iftirasıdır efendim.
(bkz: meriç)
orospu cocugudur.
Üzülmüş kız yardım ediyoruz. Oturduğum yerde niye piç oldum şimdi?

Bırakalım da hönküre hönküre ağlayıp tüm koltuklarımı sümük mü yapsın?
Oh yo dostum bir de onun pis sümüklerini ortalıkta temizlemekle uğraşamam.

Hele bir de içip banyolara kusmaları var...
Aman diyeyim.
Fırsatı değerlendiriyordur.
güncel Önemli Başlıklar