bugün

(bkz: üzülme sana kız mı yok)
yeni bir sevgili bulmak için önünde milyonlarca kişilik seçenek oluşmuş insandır. birini seçerek aşkı yaşamaya devam edecektir.
(bkz: the world is mine)
hemen bir kasa bira alınıp yanına gidilmesi gerekilen insandır.
çok yanlız olduğunu düşünen insandır.

(bkz: göksel)
(bkz: depresyondayım)
icki sofrasinda muhabbeti cekilmeyen insandir.dost harici dinleyeni yoktur.
tekeli zengin eden insandır. saçma durumlara girer. üzülür içer boşluğa düşer. sonra gider yeni birini bulmaya calışır, çelişkiye düşer. özler, ağlar, anlatır da anlatır , çevresindekileri bıktırır. seviyorsa eğer depresyona girer. sonra kendisinin psikolojisinin bozuk olduğunu düşünür, kavga eder , hayatı boşlar. saçmalar yani ama bunları yaşaması gerektiği için zaten yaşamalıdır.
- ee seninkiyle nasıl gidiyor?

@ şey gayet iyiyiz. az önce konuştuk , misafirleri var da görüşemeyeceğiz bir kaç gün ( normalde verilmeyen ayrıntılar)

- sen ağladın mı? yüzün gözün şişmiş resmen.

@ biraz fazla uyumuşum da, ondan canim.

- madem işin yok, benimle gelsene .. avm' ye gidiyorum.

@ yok canım , hiç canım istemiyor.

- neden ya yoksa emrah mı izin vermiyor?

@ yoo, o asla karışmaz, bilmiyor musun?

- iyi tamam madem. ben gidiyorum. görüşürüz sonra.

@ ezgi, biz ayrıldık galiba.

- nasıl kız ?

@ ben emrah' a dedim ki "bu ilişki bu şekilde yürümez, ben mutsuz oluyorum , çok umursamazsın.. "

- ee?

@ o da bana " sen bilirsin " dedi. başka hiçbir şey demedi. ne aradı ne sordu.

- kaç gün oldu ?

@ 11 gün oluyor bugün.

- ay kıyamam , barışırsınız siz ya . her zaman böyle olur.

@ yok bu sefer farklı durum. sanırım başka biri ile görüşüyor.

- nereden anladın?

@ anladım işte ben. az arıyor, az konuşuyoruz. ne zaman arasam bir işi var falan filan. çok sıkıldım.

- emrah, senden daha iyisini bulamaz.

@ dün gece face e bir fotoğraf koydu, baksana ...

- çüş kaç yaşında bu kadın? en az 30 bu.

@ aralarında bir şeyler var bence.

- yabancı di mi bu ?

@ evet, kuzeninden öğrendim . ingilizce öğretmeniymiş.

- aman sinirlerim kalkti . erkek milleti ! adam sanmıştım bende onu.

aradan 1 hafta gecer.

@ ezgi biz emrah ile barıştık.

- yok artık. o kadın kimmiş peki.

@ o mu bir şey değılmiş ya beni kıskandırmak için yapmış.

hatun kişisi o ayrılık süresinde bir güzel boynuzu da yemiştir. sevgilisine geri dönmüş, 10-15 ay sonra ilişkileri tamamen bitmiştir.
anlayışı kıt insanla beraber olmak cidden zor. tek taraflı tüm ilişkiyi sırtına alıp bir süre sonra ağırlık yapıyor. yoruldum artık. biraz dinleneceğim kafamı dinlerim ister beni anlar devam eder isterse kendi bilir. kaybedecek bir şeyim yok.
Gururlu bir kızsa kimseye anlatmaz icinde yasar gizlice aglar atlatması uzun surer. Arkadaslarına herseyi anlatan bir tipse her ayrıntısına kadar anlatır soverler beraber oh be der kısa sürer. Yarım akıllı olanları vardır cocugu kendine dondurmek icin turlu naneler yapar laf gonderir kiskandirmaya calisir yakin arkadaslarina yaklasir rezil eder kendini. Bu ve turevleri artar gider yani oyle boyle atlatilir onemli olan nasil atlattiginizdir.