1. 0.
    YAPILMASI GEREKENi YAPAN KIZLARDIR, SAYGILARIMLA.
    5 -3 ... hasmet ibriktaroglu
  2. 1.
    - Canım Ahmet'e verebilir miyim?
    + Tabi
    - Yaşasın izin aldım.
    7 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  3. 2.
    benim sevgilim olan kızdır,

karşılıklı sevgi, saygı olunca sıkıntı yoktur. izin almaktaki amaç haber verme babındadır.
    6 ... cilveli ahmet hoca
  4. 3.
    abi sevgiliysek soracak tabi ki benim tanimadiklarimla bilmedigim mekanlara gidecek edecek bana sormayacak çıldırmali miyiz?
    -1 ... kalkgidiyoruz
  5. 4.
    Gururunu ayaklar altına alan kızdır bence o kim lan sen izin alıyorsun. Annen mi baban mı? Sevgilin sadece. Tabi ki haber veren kızla izin alan kız farklıdır. Haber vermek güven vermektir. Ben şurada şununlayım demek çok farklıdır. Ben şununla buluşabilir miyim demek ayrıdır.
    Böyle kızlara çok sinir oluyorum. Senin üstüne ne hükmü var o herifin. Kocan olsa dahi izin almak nedir? Senin kendi kararların kendi fikirlerin yok mu? Bunların hepsi ben sahiplenen erkek istiyorum diyen malca bi düşünceden çıkıyor. Eyvallah korumasını kollamasını bizde isteriz sevdiceğimizin ama izin alacak kadar kendinizi ezdirmeyin lan.
    4 -4 ... denizbogrulcesi
  6. 5.
    ezik kızlardır.

sevgilim benden ota boka izin isterse anında ayrılırım, kendi gururunu hiçe sayan bir kadın ile birlikte olmak bana yakışmaz.
    sevgilim ayakları üstünde durabilmeli, bana bağımlı olmamalı, güçlü kadın severim ben.

he çok istiyorsa tasma takıp gezdirebilirim ama onun adı sevgili olmaz.
    3 -1 ... gold tab gibson
  7. 6.
    Sevgilisini yeterince tanımayan kızlardır. Kız olsun erkek olsun sevgilinin kızacağı şeyleri hiç yapmamak, bir şey yaparken de izin istemeyip haber vermek en iyisi.
    3 -2 ... t bag
  8. 7.
    Harbi kızdır.
    -1 ... aslan ve bey
  9. 8.
    Erkeğine saygı gösterip kendinden bunu esirgeyen kızdır. Aklı başına gelir umarım.
    3 ... rowena ravenclaw
  10. 9.
    Minnoştur . 30 yaşından sonra fikir alır .
    1 ... mutemadiyen