bugün

derin bir travma yaşıyacak olan hemcinsim diyemediğim insanciktir.
dayaktan sonra eli yüzü tırnak izi içinde kalacak erkektir.
(bkz: erkek mi)
sokaga bile cıkmaması gereken erkek modelidir.
olurda kendisine rastlarsam tekme tokat benim de dövecegim kişi
dışarda aslan kesilen delikanlı dolaşan erkek modeli..
sevgilisini en kısa zamanda terketmesi gereken erkektir. bu devirde hala sevgili sevgiliyi dövemez. dövmemelidir.
sado mazoşist fantazileri olan erkektir.
1-2 ay önce gecenin bir vaktinde show tv kameralarınca görüntülenmiş hadise. boş bir caddede yürüyen zil zurna sarhoş bir çift, aniden kavgaya tutuşurlar. ahanda şimdi sıçtı kadın derken pehlivan kesilen kadın tekme-tokat girer adama.
erkekliğin yüz karası olarak topkapı müzesinde sergilenmesi gereken, gereksiz kişilik...
(bkz: kılıbık)
en asil duygunun erkeğidir. *
en yakın köprüden kendisini serin sulara bırakması gereken erkektir.
kadına el kalkmaz sözünü bilen erkektir. bu noktada pozitif ayrımcılık devreye girer.

Ne olmuş yani hatun kişi sinirlenip bir tokat aşk ettiyse -tokat diyorum çünkü kadınlarda yoktur öyle yumruk, kroşe gibi şeyler.- zaten eminimki eli de hafiftir(!).
Kadına vurulmaz efendim. ayıptır, gunahtır , yazıktır. * *
erkekliği tartışılan hemcinsimdir. dayak yiyeni için değil yapılan bu tespit benzeri şiddeti uygulayan tip içinde geçerlidir.
sevgilisinden dayak yiyen kadından farklı değildir aslına bakılırsa. insanın insandan dayak yemesidir işin özü ve insan ayıbıdır gerçeği. her ne kadar bazen birilerini boğmayı dövmeyi yerden yere vurmayı hayal etsek de **çoğumuz bunu yapamayız. şiddet biraz psikopatlık ister.psikopatlık ise acaba erkekte mi daha çoktur diye düşündüm bir an. **
hep kadınlar mı dayak yiyecek birazda erkekler sevgilisinden dayak yesin denen olaydır.
hayat müşterektir.
olması gerekendir.
sevgilisi boksör, judocu veya diğer dövüş sporlarına yıllarını vermiş ise oluşabilecek durum.
cinsiyetçiliğin kadın tarafından yapılanını görmüş gariban erkektir.
pahalı hediyelerle gönlü alınması gereken erkektir.
(bkz: hocam pardon ama erkek demişsin)
yanlış tanımdır. sevgilisinden dayak yiyen insan erkek değildir.
gay'dir.
(bkz: sevgilinin amazon olması)
(bkz: cemil ipekçi)
güncel Önemli Başlıklar