bugün

kendisini teselli edilebilecek kız. bir özel mesaja bakar.
daha da ileri gidip bunalıma girenler vardır. hiç çekilmez! o kızların bulunduğu yerden hemen uzaklaşılmalıdır.
kollarının arasına alınıp sarılıp teselli edilmesi gereken kızdır.
--spoiler--
umut sarikaya der ki
o telasla ben de her yeni ayrilan gibi banyoda dus alirken aglamayi umutmusum...
--spoiler--
--spoiler--
şair der ki;

herkes artist ise ben de yönetmenim, istediğime rol, istediğime yol veririm.
--spoiler--
bu alıntıyı yaparken ağlamayan kızdır.
bir de şöyle bir şey var, belki alakalıdır;

(bkz: timsah gözyaşları)
allah belasını falan versin onun, gidip başkalarının koynunda avunmak varken hödüğün birinin ardından ağlıyordur bir de kezban. bak adam öyle mi.
muhtemelen nakba adlı şarkıyı dinleyince ağlamayan insandır. sadece ağlaktır.

tespit sçtım bez getirin.
ağlamanla geri gelmez, çözüme yoğunlaş tavsiyesinde bulunarak, birinin kulağını bükmesi gereken kız çeşidi * .

(bkz: ay tamam rahatlayacaksan ağla) * .
buna yürek dayanmaz.
ayrıldıktan sonra ulan ben naptım sorusunu aklından geçirdiği an gerçeklerin dank etmesiyle ağlayan kızdır.
hassas dönemde olan şefkate ihtiyaç duyan avlanmaya hazır kızdır. teselliye ihtiyaç duyar.
(bkz: ota boka ağlayan kız)
(bkz: bakireliği mutluluğun garantisi sanan kız)
birkaç gün sonra başka birinin ellerini tutması muhtemel kızdır.
şu şekilde bir şekilde cevap verilmesi gereken kızdır;

"ne kadar da kolay ağlıyorsunuz, siz bir takım insanlar ne kadar da kolay ağlıyorsunuz, göz yaşlarınız olmasaydı eğer neyle neyle müdafaa edecektiniz kendinizi" nfk.
- msn'ine, twitter'ına ve bilumum ıvır zıvır sosyalleşme sitesine sitem dolu kamyon arkası yazılarından yazan kızdır.

- o kadar arabesk bir kız değil de hafif tikky'lik varsa bünyesinde, bu sefer de demet akalın tarzı skimde değilsin triplerine girecektir.
msn iletisine sıcağı sıcağına "ben senin beni sevebilme ihtimalinin .mına koyayım" yazan kızdır.
yeminle yazıyorlar.
şu anda yanımda bir adet bulunan kızdır.
yapılacak birsey yoktur otursun o da benim gibi entry girsin.
(bkz: ustanın önerisi)
...........

Ömür çiçek kadar narin bir gün kadar kısa
Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına
......

şarkıdan alıntıdır.
Terkedildiyse aglamak hakkidir.
Terkeden olarak agliyorsa bu kisiye cok dikkat edilmelidir. Zira dengesizdir.
yalan dolan beyler inanmayın.. ayrılıklarda en çok dağılan hep erkek oluyor. ayrıldıktan sonra 3 yıl kimseyle olmayan halen etkisinde kalan erkekler tanıyorum kadınlar hemen başka birini buluyor sonra kendilerine biz daha duygusalız falan diyorlar ya bırakın bu ayakları.
güncel Önemli Başlıklar