bugün

uğraştıran bir eylemdir. teselli et et herif teselli olmaz anasını satayım.
Ölüyorum hastayım ben ya diyin yoksa sıçtınız.
sık görülen olası durumdur.
bu saatte basima gelen talihsiz olay 25 yasinda sevip saydigimiz bi abimiz su an bana mesaj atip ayrildigi kizin arkasindan kahpe diye sayip sovuyo neymis ayrildigi sevgilisini baska bi erkekle gormus ben de sana baska kiz mi yok diyorum bana da firca kayiyo ortada kaldim. bize ne aşk hayatinizdan gidin acınızı içinizde yaşayın kimse sizi teselli etmek zorunda degil.
ayda üç kez ancak arayan arkadaş, günde üç kez aramaya başlar. sabır biraz, yeni birini bulunca normale döner.
kişinin duygusallığı ile doğru orantılı acı çekmeye hazır olan arkadaştır.
sadece iyi günde yanın da olan arkadaş arkadaş değildir. Zor anın da yanında olacaksın onu teselli edeceksin tabi. hem de sıkılmadan söylenmeden. herşey çıkar ilişkisi olmuş.
Terk edilen kız, teselli eden erkekse ilerde mutluluklar onlara tabi bunun için erkeğin fitne fesat gurursuz olması lazım.
ona harika biri olduğunu hissettireyim derken kendini unuttuğun dönemlere girmeye hazırlık yapacağın dönemdir.
Bunu yapan erkek gizli eşcinseldir.
yapılmaması gerekendir. bu yaştan sonra ağlayan adam tripleri mi çekilir ya.
genellikle sadece iyi dostların yapacağı eylem.
kafası güzel olur dağılır diye uyuşturucu madde vermek. şaka lan şaka en iyisi güldürmeye çalışın... olmazsa pekte yapacak birşey yoktur. her türlü ayrılıktan sonra insanın içine bir karabulut çöker zamanla dağılır.
sana kız mi yok amina kodugum seni uzulme diye başlanan mecburiyettir.
kendimi örnek göstererek yaptığım iştir. Benim durumumu anladıktan sonra Gidip hemen 2 rekat şükür namazı kılar bana da çokça teşekkür ederler.
(bkz: zaten kaşardı)
hiç bir işe yaramayacağını,arkadaşının ne olursa olsun o acıyı çekeceğini çok iyi bilmene rağmen arkadaşının yanında olduğunu belli etmek için söylediğin laf kırıntıları.
dünyadaki en boktan iş.
ayrıldığı kişiye bok atma eyleminde bulunarak arkadaşı rahatlatma.
(bkz: orosbu çocukluğu)
boşver yaa sanki evlenicektiniz gibi laflarla samimiyetsizce yapılan davranıştır. Allah düşmanımın başına vermesin.
güncel Önemli Başlıklar