bugün

Oğlum belliydi zaten sürekli kavga ediyordunuz.
ya inan üzülmene değmez, hak etmiyordu zaten seni.
sevgilisinden ayrılmış olan bir tek sen değilsin!!

sende dahil olmak üzere bir çok kişi gerçekten sevdiğini birini kaybediyor.. onunla beraber olmak isterken onu elinden kaçırıyor veya onu sen bırakıyorsun.. ama inan unutulmasaydı dünyada bu kadar insan olmazdı.. belirli bir zaman sonra birileri karşına çıkıyor ve emin ol çıkacaktır.. belki ona eski sevgiline aşık olamadığın kadar aşık olacaksın.. veya sadece seveceksin aşkın gidende kalacak.. ama seni o kadın/erkek mutlu edecek..

ve bir zaman sonra o giden yine karşına çıktığında.. sen aşkını değil mutluluğu seçeceksin.. o yüzden şimdi zırlamayı kes ağzını yüzünü sikerim canım benim..
Boş ver qanqa gavattı zaten.
kanka uzat bardağı dibi gelmiş...
ağla koçum...doya doya ağla...ama bu günden sonra bir daha ağlamayacağına da söz ver...
unutman zor olucak biliyorum, hatıradıkça ara beni, bir büyüğe danışır, 2 tek atar, 2 damla göz yaşını meze yapar rahatlarız...
anlaştık mı?

seviyorum seni....
Sen onu değil o seni kaybetti.
Bir şey söylemem gerekiyorsa arkadaşıyımdır. "Ne yaparsan yap, sakın unutma, bunu yaşıyorsun ve ben buna şahidim. Yaşa, ne yaşamak istiyorsan yaşa" derim. Bir şey söylemem gerekmiyorsa dostumdur. Gülümsemem yeter.
akıllı kızmış / oğlanmış aferin !
Boşver sana kız mı/Erkek mi yok?
Boşver knk şerefsizdi zaten.

Bunu gerçek hayatta o kadar çok yapıyorum ki anlatamam. Eğer bir arkadaşım sevgilisinden ayrıldıysa sevgilisi anında gözümde şerefsiz oluyo ve kötülüyo da kötülüyorum eğer barışırlarsa sanki çocuk dünyanın en iyi insanıymış gibi lanse edip arkadaşımın aşırı haklı olduğunu kendisine belirtiyorum.
Boşver kanka senin en azından ayrılacağın bir sevgilin vardı. Biz ne yapalım.