1. 1.
    yeni yeni gördüğüm kız taktiğidir. bu tipler uzun ve problemli ilişkilerinden sonra sağda solda (instagram facebook vs sosyal medya ortamları) 'sevilmek kim biz kim', 'giden gitmiştir' tarzı paylaşımlar yaparak yeni sevgili ilanı açarlar bir nevi. lan bir durun ilişkinizin kırkı çıksın. çok çakalsınız çok!
    7 -3 ... sportinggidon
  2. 2.
    insana bir gülme getirir.
    8 -1 ... aydinoglu ventage
  3. 3.
    yeni nesil bir alışkanlık.

Olay sadece içinde kalan boşluğu doldurabilmek için ilgi odağı olmak. çünkü dünya üzerinde en büyük dert onda.

Sorsan, bir erkek tarafından terkedilmiş. yaşadığınız ilişki de ilişki olsa bari, çıkar üstüne kurulmuş arkadaşlıklar.

Afedersin ama: (bkz: derdini öpeyim butonu)
    14 -1 ... canabar
  4. 4.
    Oha o paylaşımların sebebi bu muymuş?

Ben onu eski sevgili çok üzüldüğümü görsün de bana geri dönsün diye yapıyorlar sanıyordum.

Çok mu safmışım lan? *
    7 ... saint andre
  5. 5.
    Gülünçtür. Ufacık beyniniz var onu da eski pompacınıza göndermeler yapmaya harcıyorsunuz, yapmayın.
    6 ... shoreless
  6. 6.
    insana kahkaha attıran eylem bir de bunların liseli gibi davranması daha da güldürür.
    ... black mirrors
  7. 7.
    Sanki demet akalın başıma.
    Sus kız!
    5 ... yasak merve
  8. 8.
    Hiç mi eş,dost, hısım,akraba, anne-baba, abi vs ekli değil sosyal medyalarında acaba?

iyi cesur yeni nesil.
    10 ... darked
  9. 9.
    Erkek kişisinin götünü arşa kadar değdirmekten başka bir halta yaramayan saçma hareketlerdendir. Elinde olmayanın diline vurur hesabı sürekli eski sevgilinizle alakalı paylaşımlar yaptıkça aslında onu kaybetmekten dolayı ne kadar perişan olduğunuz ortaya çıkıyor. Yani siz o süreçte adama ana bacı küfür etseniz bu tamamen sizin ona duyduğunuz sevginin büyüklüğüne paralel seviyede geçirdiğiniz öfke nöbetlerinin sonucudur. O yüzden öfke nöbeti geçiriyorsanız bile açığa vurmayın.
    8 ... selfcontrol
  10. 10.
    sexli paylaşımlarından daha iyi olan paylaşımdır.
    -1 ... hirsiz yavuz