1. 1.
    yeni yeni gördüğüm kız taktiğidir. bu tipler uzun ve problemli ilişkilerinden sonra sağda solda (instagram facebook vs sosyal medya ortamları) 'sevilmek kim biz kim', 'giden gitmiştir' tarzı paylaşımlar yaparak yeni sevgili ilanı açarlar bir nevi. lan bir durun ilişkinizin kırkı çıksın. çok çakalsınız çok!
    7 -3 ... sportinggidon
  2. 2.
    insana bir gülme getirir.
    8 -1 ... aydinoglu ventage
  3. 3.
    yeni nesil bir alışkanlık.

Olay sadece içinde kalan boşluğu doldurabilmek için ilgi odağı olmak. çünkü dünya üzerinde en büyük dert onda.

Sorsan, bir erkek tarafından terkedilmiş. yaşadığınız ilişki de ilişki olsa bari, çıkar üstüne kurulmuş arkadaşlıklar.

Afedersin ama: (bkz: derdini öpeyim butonu)
    14 -1 ... canabar
  4. 4.
    Oha o paylaşımların sebebi bu muymuş?

Ben onu eski sevgili çok üzüldüğümü görsün de bana geri dönsün diye yapıyorlar sanıyordum.

Çok mu safmışım lan? *
    7 ... saint andre
  5. 5.
    Bazıları beyin yakar.
    *Bu aşkı ikiyе bölеrsеk, sana еyvah ԁüşеr, bana еyvallah!
    *Bеn bana inananı hiç yarı yolԁa bırakmaԁım. Bırakanı ԁa bir ԁaha asla ‘aԁam’ yеrinе koymaԁım!
    *Hani sеnin varlığın “Fifi” yokluğun ԁa “Tın” ya. Bеnim varlığım “OLAY”, yokluğum “KOYAR”

Daha var da beyin hücrelerim ölmeye başladığı için yazamayacağım.
    15 ... tsukky
  6. 6.
    Gülünçtür. Ufacık beyniniz var onu da eski pompacınıza göndermeler yapmaya harcıyorsunuz, yapmayın.
    6 ... shoreless
  7. 7.
    insana kahkaha attıran eylem bir de bunların liseli gibi davranması daha da güldürür.
    ... black mirrors
  8. 8.
    kafa siker.
    -1 ... narcissistic
  9. 9.
    Sanki demet akalın başıma.
    Sus kız!
    5 ... yasak merve
  10. 10.
    Hiç mi eş,dost, hısım,akraba, anne-baba, abi vs ekli değil sosyal medyalarında acaba?

iyi cesur yeni nesil.
    10 ... darked