bugün

başlığa bakarım başlık mı diye yazana bakarım adam mı diye.

sora özlü sözlerimiz gelir birden aklıma;

(bkz: eşek hoş laftan ne anlar)
sözlüğe götünü memelerini atan kızdan çok daha namuslu ve şereflidir.
esaslı kızdır. finansal desteğinin yanında (alkol, yemek vs) gece altınada yatarsa hükümet gibi avrattır.
kişi kendinden bilir işi geçmiş olsun bacı.
helal olsun dedigim kızdır.
izahı olmayan yakışıksız bir hareket.birincisi seni görmek isteyen her türlü gelir.ikincisi de öğrenciyken böyle artist işi davranışlarda bulunmayın kızlar babanız gelsin aklınıza.onun kazancı senin nereye harcadığın falan mesela çük nasıl ? sence yakışık aldı mı ? bence de almadı ama inanın bunu yazmasaydım çatlardım.
Candır can. Büyük devlet olma yolunda emin adımlarla yürüyordur. Böylesine can kurban.
Yapılan fedakarlıkları,iyilikleri unutmayacak vefalı kişiler de vardır.insan sığ olunca bu tarz şeyleri para yemek,karşıdakinden faydalanmak olarak görüyor demek.

Delikanlı kızdır.Helal olsundur.
Gülmeyin lan sakın. Güleni donuzlarım.

Lise aşkımdı. Yıllar sonra facebookun böyle bokunun çıkmadığı yıllardı, öyle bulduk birbirimizi. Eski hislerimiz yeniden canlandı sandık.

Uzaktı, okuyordu, ben kazanıyordum, o zaman için 1000lira kadar koltuk çıkmıştım yalan yok. Ptt ile göndermiştim. Gidip almıştı. Geliş dönüş bileti konaklama yeme içme için yeterli idi, Olur böyle şeyler dedimdi.

Faturalarımızı, hesaplarımızı ödeyen pos makinesi değilsiniz, biZi hediyelere boğan noel baba da olmamalısınız, komidinin üzerine pazar parası vs hizmet bedeli karşılığı parası bırakma makamı da size mahsus olmamalı zaten.

Lazımsa götüne don da alırım.

Money talks baby.
(bkz: don t feed the troll)
Allahına kurban. Varsa yollayın
oglanın her türlü giderinin olduğu durumdur.