1. 1.
  ağzından mı öpmüş demek istemiyorum ama tam yeri.
  5 -1 ... corbadaksinekkanadi
 2. 2.
  Ne konuştuğuna bağlı...
  10 -1 ... kale3112
 3. 2.
  Yollu değildir normal insandır.

  Bu devirde böyle şeyleri erkekler yapınca "ne olacakmış ondan alt tarafı muhabbet ettik" ise kadın yapınca da aynı şey olmalı.
  Saygı saygıdır gençler kadına erkeğe göre değişmez. Hayatınızdaki insana saygı duyun öyle gecenin körü hormonlara yenilip tanımadığınız, güzel ya da çirkin olup olmadığını bilmediğiniz insanla özel muhabbetlere girmeyin.
  ... annepanda
 4. 3.
  Kız erkek fark etmez tüm başı bağlılar için geçerli hafifliktir. Bu sözlükte evli olup kaç kızı idare eden insan bile gördüm bu kadar kolay güvenmeyin beyler bayanlar.
  1 -1 ... doktriner diktator
 5. 4.
  Konuşabilir. Artık şunu anlayın, size her selam veren muhabbet eden insan size yürümüyor, sizinle flört etmiyor ve sevgilisine de ihanet etmiyor. iki insanın insanca sohbet etmesinde ne sakınca var anlamıyorum.
  26 -7 ... urtubaa
 6. 5.
  Karşı cinsle sadece flört için konuşulduğunu zanneden erkeklerin zoruna giden kızdır. Keşke size öyle bir şey olmadığını anlatabilsek ama görüyorum ki bunu anlayabilecek kapasitenin çok altındasınız.
  5 ... darulmihen
 7. 6.
  Erkeklerin kesinlikle karşı çıktığı, kızların ise civataları gevşemiş gibi ‘yea ne var ki bunda?’ Diye tepki verdiği, yanlış olduğunu bile bile bu tepkiyi verirken de kıskanılıyor olma hazzının tadını çıkardığı hadisedir; mevzubahis kızımızın bu şekilde yedekte birilerini tutma maksadı taşıyor olma ihtimali de yüksektir, bu maksadı taşımasa dahi sevgilisinden ayrıldığında stepnenin vazifesini görmesi ise muhtemeldir.
  5 -4 ... anti illumination
 8. 7.
  hatta sevgilisi olduğunu diğer konuştuğu sözlük erkeklerine asla söylemez.

  varın siz düşünün sebebini...
  2 ... ekolea
 9. 8.
  türktür.
  ... teistus
 10. 9.
  Hayır asla yapmaz...
  sevgilisi varken sözlükte erkeklerle konuşan kız
  9 ... diye haykirmak istiyorum