1. 1.
  ağzından mı öpmüş demek istemiyorum ama tam yeri.
  6 -1 ... corbadaksinekkanadi
 2. 2.
  Ne konuştuğuna bağlı...
  10 -1 ... kale3112
 3. 2.
  Yollu değildir normal insandır.

  Bu devirde böyle şeyleri erkekler yapınca "ne olacakmış ondan alt tarafı muhabbet ettik" ise kadın yapınca da aynı şey olmalı.
  Saygı saygıdır gençler kadına erkeğe göre değişmez. Hayatınızdaki insana saygı duyun öyle gecenin körü hormonlara yenilip tanımadığınız, güzel ya da çirkin olup olmadığını bilmediğiniz insanla özel muhabbetlere girmeyin.
  ... annepanda
 4. 3.
  Kız erkek fark etmez tüm başı bağlılar için geçerli hafifliktir. Bu sözlükte evli olup kaç kızı idare eden insan bile gördüm bu kadar kolay güvenmeyin beyler bayanlar.
  2 -1 ... doktriner diktator
 5. 4.
  Konuşabilir. Artık şunu anlayın, size her selam veren muhabbet eden insan size yürümüyor, sizinle flört etmiyor ve sevgilisine de ihanet etmiyor. iki insanın insanca sohbet etmesinde ne sakınca var anlamıyorum.
  26 -7 ... urtubaa
 6. 5.
  Erkeklerin kesinlikle karşı çıktığı, kızların ise civataları gevşemiş gibi ‘yea ne var ki bunda?’ Diye tepki verdiği, yanlış olduğunu bile bile bu tepkiyi verirken de kıskanılıyor olma hazzının tadını çıkardığı hadisedir; mevzubahis kızımızın bu şekilde yedekte birilerini tutma maksadı taşıyor olma ihtimali de yüksektir, bu maksadı taşımasa dahi sevgilisinden ayrıldığında stepnenin vazifesini görmesi ise muhtemeldir.
  5 -4 ... anti illumination
 7. 6.
  hatta sevgilisi olduğunu diğer konuştuğu sözlük erkeklerine asla söylemez.

  varın siz düşünün sebebini...
  2 ... ekolea
 8. 7.
  Hayır asla yapmaz...
  sevgilisi varken sözlükte erkeklerle konuşan kız
  9 ... diye haykirmak istiyorum
 9. 8.
  Benim o. Sevgilisi varken sözlükte kızlarla konuşan kiz da benim. Erkek kız ayirmiyorum artık hangisi düşerse. Hani sevgilim var bir de yedekte biri olsun taaa Uludağ sözlüğe geldim. Yani çevrem kalmadı etrafımda adam yok burda goygoyculardan birini yedekte tutmaya geldim. Bı bırakın artık burda iki gram istediğimi yazıp gülüp egleniyorum. Bu kadar fesat olmayın.
  Not:190 boyunda uzun saçlı mümkünse muhendis. Yüksek lisans yapması tercihim evi arabası bir de bankada 500 bin doları olan bir yedek arıyorum.
  3 -3 ... kernel
 10. 9.
  Kesmiyodur.
  ... seracettin