bugün

ayrıldıktan sonra bir süre derdini paylaşacak arkadaşı bile zor bulacak insandır.
erkeklerin oluşturmak istedikleri kız modeli.
Sevgilisiyle ayrıldıkdan sonra sap gibi kalır.
can olan kız.
kezbandır.

-slm
+oha rsmn ywsdı.s.s bnm swglm vr .s.s.
fazla kasan kızdır, kendini de, daha evvel yakın bulunduğu arkadaşını da rezil eder, aslında sevgilinin de bulunduğu üç kişilik rezilliktir bu ama sevgili kıskanılmaktan hoşlanıyorsa onun açısından iki görünür bu.
hakiki kezbandır.
ayy ne tatlısın, s... seni. diyesim geldi de çekiniyorum.

geçen gün arkadaşın birine dedim de bunu artık konuşmuyor sözlük benimle. halbuki çok tatlı olduğunu söylemeye çalışmıştım.
kezbandır. hem de asosyal bir kezban.
bir diğer salaklık modeli için ; (bkz: sevgilisi varken kimseyle konuşmayan erkek)

Edit: Aramızda böyleleri varmış demek ki ...
kezban da olsa aradığım kadındır.
kezbanlıktan değildir, gözü sevgilisinden başkasını görmez o kadar.
evlenilesi kadındır.
Aradığım kızdır.
asosyaldir, terk edilme sebebi olacaktır.
normal kızdır. insan sevgilisi olunca biraz kendine çekidüzen verir eskisi gibi koşuşturmaz.

kezban diyenler de hep sevgilisinin etrafındaki meriçlerden nefret eden tipler hahah.
yarrak aşkıyla yanıp tutuşan ve aradığı yarrağı bulunca üzerinde hoplamaktan başka bişiye vakit bile ayıramayan aciz kızdır....

erkeği bırakmaz yani başka işlerle uğraşmasını...evirip çevirip siker...her fırsattı emmek vede gömmek için kullanır çatır çatır...

türk kızlarının güzeli de çirkini de böledir....
konuşsa orospu, konuşmasa kezban.
yaftalayanların orospularla çıkması muhtemel olduğundan ciddiye alınmaması gereken önermedir.. olması gerekeni yapan kızdır. bitanedir.
içinde koca bir kezban yatan kızdır.
Bir kız olarak söylüyorum: yoktur öyle bir kız.
Sevgilisi varken paylaşim sitelerindenki erkek arkadaşlarını silip, sevgiliden ayrılınca tekrar ekleyen kızın türevidir.
Sevgilisini gerçekten seven kızdır.
o kız vardır..
hem de çok vardır..
ayrıca ne alakaysa (bkz: binlerce dansöz var) dır..
Sevgilisi ya da sahibi her neyse izin vermiyordur,
Ve kız emir ve baskı altında tutulmayı seviyordur.

Kısaca bize ne kızıdır onların arasinda.