1. 1.
  başlığın tam metni;
  sevgilisi varken cinsel ihtiyacını başka kadınlarla gideren erkek olacaktı aslı.
  ben dahil güzel ülkemde bir çok kızın yarasıdır bu arkadaşlar.

  sevgilin var, seviyosun iliklerine kadar. sevildiğinide hissediyorsun. hissettiriyorda bunu sana.
  sen sadece cinsel ihtiyaca dayalı bir ilişki yaşamak istemiyorsun. masumsun ya ,öperkende severkende vs. kendine göre saygı duyulmasını istediğin prensiplerin var. evlenmeden cinsel ilişkiye girmemek gibi. ama erkek bu. illede ihtiyacım var sevişmekten kasıt, seks yapmak istiyorum diyor. madem sen kaba tabirle vermiyorsun , ben beyin olarak değil, bedensel olarak bu ihtiyacımı başka kadınlarda gideriyorum, ama kalbim senin diyor. ruhum senin diyor. çık işin içinden.
  nasıl kaldırır bir kız bunu. iğrençlikten başka birşey değilde nedir. bu tip kişiler bana göre, doyumsuzluğu ile doğru orantılı olarak değişen bunun yanında kendi sevgilisinde aradığını bulamama gibi bir sorun yaşayan ikisi arasında bölünen bireylerdir. eldekinin kıymetini bilememek olarak yorumlanabileceği gibi bununla hiç alakası olmayan milyon farklı sebeptende olabilir. sex belki önemlidir ilişkilerde. sevgili eğer evlenmeden asla şeklinde bir mantıkla yetişmişse o zamana kadar beklemek zorundadır kişi. sabretmelidir. illede ben çükümü düşünürüm diyorsa erkek, hiç sevmemiştir. nasıl ki kız nefsine yenik düşüp iki dakikalık zevk için kendini başka kollarda tatmin etmiyorsa, erkekte yapmamalıdır.. sevgilisi olan insan aldatmaz, çünkü sevgiye kıyamaz. bu durumda olay sadece çapkınlık ve eğlence üzerine bir maceradan başka birşey olmaz.
  39 -5 ... gelberiyargelberi
 2. 2.
  (bkz: hadi canım)
  (bkz: şaka yapıyor olmalısın)
  2 ... arwen asya
 3. 3.
  (bkz: erkek)
  3 -1 ... rana macrocnemiss
 4. 4.
  Doyumsuz olan bir erkektir. Bağlanma sorunları vardır.
  3 ... duffy duck
 5. 5.
  kısaca; kesin kes sevgilisi vermeyen erkektir. o da başkalarıyla kendini tatmin etme yoluna başvurmuştur. nekadar ilk zamanlar tatmin etse de zamanla insanı yıpranmasına neden olan ya da var olan mevcut ilişkisinin bitişinin gerekliliğinin farkına varacak olan acınası erkektir.

  (bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
  (bkz: yok artık daha neler)
  5 -1 ... feykmeykidareeder
 6. 6.
  en yanlışını yapan erkektir,kız öyle yetiştirilmiştir ve türkiye şartlarında en mantıklısnı yapıyor.o erkekse abaza olmuştur artık.tamam ihtiyac ama kadın içinde ihtiyaç.kadın senden başkasını hayal bile etmezken sen gidip başkasıyla bütünleşiyorsun.haksızlıktır ve terkedilmesi gereken erkektir.
  7 ... episode
 7. 7.
  '' Erkek '' diye ayırmak yanlışdır. Her iki cinsin yapabildiği bir davranışdır. Dünya ile bedeni aracığı ile konuşan insanlardır. Alabileceği yada verebileceği başka bir şey olmadığını düşünürler. Tehlikeli olan; bu davranışa duygusal anlamlar yükleyerek, anlamaya yada red etmeye çalışmakdır.
  4 ... sahara
 8. 8.
  belki de sevgilisi evlenmeden yapmayacağını söylüyodur. herkes sevgilisiyle yatıyo mu bü ülkede anlamadım ki?
  4 -1 ... seriousblack
 9. 9.
  muhtemelen ileride evliyken başka kadınlarla yatan erkek olacaktır.
  7 ... hatshepsut
 10. 10.
  sırf değişiklik olsun diye aldatan erkektir. tabi bu değişiklik özlemi cinsel tercihi değiştirmeye kadar gider.
  4 ... aha ben de geldim