1. 1.
    an itibariyle yaşadığım durum.

hayatımda ilk defa düzgün bir arkadaş grubum var ve biraz daha sık gezmeye başladık. abim sevgilim var sanıyor. hayır ima ettikçe yanlış anlaşılıyorum diye panik yapıyorum. bak bak kızardı bozardı diyor bana.

ulan en az üç kişi gidiyoruz bir yerlere . nereye gideceğimizi söylüyorum fotoğraf atayım diyorum. ara diyorum. yarın ben de gidicem oraya diyor. işin olmasa zaten sen de gel diyecektim sana diyorum. ikna olmuyor.

hayır bari olsa da boş yere kızarıp bozarmasak.
    5 -6 ... wendy vermeer
  2. 3.
    (bkz: abini seveyim butonu)
    ... kobra nejdet
  3. 3.
    insanı sanki suç işliyormuş hissine kapılmasını sağlayandır.
    2 -1 ... hz hakan
  4. 4.
    sevgili bularak sanılmaktan kurtulabileceğiniz sıkıntı. kıps.
    1 ... duz adam sami
  5. 5.
    en az 6 aydır telefonumda kontör yok, evet internet paketi de yapmıyorum. çok mu şaşırdınız amın evlatları ahaha. bazen arama yapmam gerekiyor. yanımda bulunan kişilere abi bi telefonunu kullansam, bokunu yiyeyim, diyorum. sevgilini mi arıyacaksın tarzında bakış atıyor, merak etme aile bireylerine ulaşmam lazım deyip, sakinleştiriyorum. bunun dışında kesin sevgilin vardır senin diyorlar, est kardeşim ne sevgilisi diyorum.
    2 ... bettercallsaul
  6. 6.
    sanıyorum benimle ilgili olmayan hede.
    ... garipbiadam
  7. 7.
    umulmak ta olabilir bu.
    abi bir an önce kurtulmak istiyor da olabilir.

üzülme tatlı kız geçer zamanla.
    bi sevgilin olur.sözlüğe yazarsın gelişmeleri.
    4 ... nanautzin
  8. 8.
    Üniversitedeyken yaşadığım durum.sınıftan Yakın bir arkadaşım vardı. Oldukça da yakışıklıydı. Allah bağışlasın memleketinde sevgilisi de vardı ama okulda işte beraber takılırdık. Sevgili zannedenler olurdu.

Başka bir çok yakın arkadaşım vardı onla daha çok takılırdık başka bir kısımda onla sevgili sanırdı.

ikisiyle de ayrı ayrı görenler kimbilir neler düşünmüştür. Allah affetsin.

Sonuç olarak Üniversite hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı. Kısmet kapatan bir durum.
    -1 ... entry de mi girmiyagh
  9. 9.
    Genelde eski sevgilelerim tarafından başıma gelen durumdu en azından uzun bir süre öncesine kadar.
    Sürekli bulmussundur sen birilerini laflarını duydum demek ki çapkın bir profil çizmişim demek ki çok da fazla sevdirememisler kendilerini çünkü bu lafı duyan ben son zamanlarda sen beni unutamayacaksın kiminle olursan ol uzun süre beni silemeyeceksin tarzında konuşan birisi de oldu demek ki kişisine göre değişiyormuş bazı şeyler.
    1 ... kusursuzdengesiz
  10. 10.
    --spoiler--
    bak bak kızardı bozardı diyor bana.

--spoiler--

öyle abinin..
    ... true