1. 1.
  bazı kızlar için ideal erkek, bazıları için saf olan kişidir.
  10 -1 ... siradanbirisi
 2. 2.
  kırk yılda bir zar zor manita yapmış erkeğin haliyle sıfır risk oynadığı harekettir. ne yapsın sen her gece bir başka çiçekten bal alırken öyle melül melül bakar bu garibanlar. bu açılım eksikliğini de düzen, ahlak, terbiye sosuyla sıcak sunarlar. kendi doğal kimyasını tanımamış, kendiyle barışmamış, dogmalarla, toplumun çaktığı kurallarla yaşayan milyonlarca erkek buna örnektir.
  6 -10 ... olursemkantinegelmeistemem
 3. 3.
  (bkz: aldatmayan erkek)
  * *
  7 -1 ... aquantass
 4. 4.
  sevgilisi varken başka kızlara bakan erkekler için örnek alınması gereken şahsiyettir.
  8 -1 ... eksiltili cumle
 5. 5.
  eski sevgiliyi referans olarak gösterebilen erkektir.
  valla lan inanmıyorsan .... sor.
  2 ... wreker
 6. 6.
  değersiz erkektir. eğer gözün sağda solda ise o zaman kız milletinin gözünde değer kazanırsın. ama boşverin, tavsiye etmem.
  6 -4 ... abhartach lynch
 7. 7.
  az sayıda bulunan erkek tipidir. sevdimi tam seven delikanlı erkekler bu gruba girmektedirler. allah o erkeklere zeval vermesin.
  (bkz: nerde)
  (bkz: bana da verin ondan)
  12 -1 ... hepeksihepeksi
 8. 8.
  seviyorsa zaten gözü başkasını görmeyecektir.. bakmaktan bakmaya fark vardır.. öylesine bakar geçersin ama eğer akıldan sapıkça şeyler geçirerek bakılıyorsa o erkek lazım değildir.. sevgilisi yanındayken bakmaması sevdiğine verdiği değeri gösterir..
  5 ... htcbrc
 9. 9.
  erkektir.
  14 ... unavailable
 10. 10.
  ilişkide gösterdiği sadakati karşı taraftan da bulabildiği takdirde mutluluğu büyük olasılıkla yakalayacak olan erkektir. olması gereken olduğu halde garipsenmesini yadırgayabilir. toplumdaki "erkeksin, aslansın, kaplansın, sark ona buna koçum!" gazına gelmez ki bu aklı başında bir insan evladı olduğuna delalettir.
  7 ... yumurtanin fircalanmams tarafi