1. 1.
    Bu soru ölmeden önce kızın kafasını da kurcalamış
    Benim de kafamı kurcalıyor
    Kadınlar neden ısrarla şiddet içerikli davranışlardan ve insanlardan hoşlanırlar
    itlik serserilik hergelelik neden onları cezbeder?

Kız sokak ortasında kendisini uluorta döven sevgilisinden şikayetçi olmuyor. Polislerin ve vatandaşların şikayetçi olma ısrarını reddediyor. Bu yüzden yasal işlem yapamıyorlar.
    Sonunda şiddet cinayete kadar gidiyor.
    Kızın son tweeti kendi sonunu anlatmış tıpkı

sevgilisi tarafından öldürülen kızın son twiti
    Tweetteki beğeni sayısı bile hala ne kadar psikopat olduğunu gösteriyor aramızda
    Cinayetle ilgili detaylar:
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-50475637
    20 -1 ... lenova
  2. 2.
    (bkz: herkes öldürür sevdiğini)

Şiir, kanlı kansız cinayetlerin metinaltı işaretidir.

Ah güleda! Sevmez. Sevmemeli. Sevgi bu değil amk!
    8 -1 ... el ojala
  3. 3.
    bad boy sevdası pahalıya patlıyor sonra.
    25 -4 ... 9unkaresi81
  4. 4.
    Allah rahmet eylesin evvela katili de gerekli cezayı alır umarım.

Yorumum şudur kadınlar manipülasyona çok yatkınlar özellikle bu coğrafyada , neden kadınlar daha yatkın çünkü ilişkide baskın taraf erkek oluyor. Şimdi kimse feministliğe girişmesin. Tüm hamlelern erkekler tarafından atıldığı bir kültürdeyiz. Tabi kadının pasif bir suje olduğu ilişkide manipülasyon kolay oluyor.

Önce sevdiğine inandırıyor , sonra bağımlılık haline geliyor o ilgi o da sevdiğine inanıyor. Oraya gidelim , buraya gidelim bunu yapalım tüm hamleler erkekte , kadın pasif kaldıkça etken değil edilgen oluyor.
    E en sonunda sevse de dövse de ben ona bi şey diyemem onsuz olmaza dönüyor. işte bunlar hep psikolojik.
    10 -1 ... quepasa
  5. 5.
    (bkz: yorumsuz)
    5 -1 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    Seven kıskanır, net !

Gibi twitleri de vardı maalesef inceledim biraz.
    9 ... mehr drip geht nicht
  7. 7.
    sevgilisi tarafından öldürülen kızın son twiti
    ..
    8 ... mehr drip geht nicht
  8. 8.
    Bazen bi şeyler söylemek istiyorum, kelimeler anlamsız geliyor.

Katledilene kızılır mı, bu söyledikleri ya da yazdıkları katilini haklı çıkarır mı?

Kimseyi hayatınızın merkezine oturtmayın, hayatınızla oynatmayın demek isterdim ama işte, Ne desem boş.
    24 -4 ... tango necla
  9. 9.
    Böyle maço erkek severlerin genel sonu allah rahmet eylesin de. Şunların doğru olmadığını anlayacak bir yaşta da değilmiş maktul.

Bunlar hep sevgisizlikten oluyor biliyor musunuz? Ailesi düzgün ilgilense, sevgilerini belli etseydi öyle bir psikopatla sevgili olmazdı.
    15 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
  10. 10.
    hatasını canıyla ödemiş kadının tweetleridir. eş seçerken iyi düşünün.
    5 ... bel gamzeli erkek