1. ?.
    Tipik türk kadınıdır diyebiliriz. burada söz konusu olan özgüven eksikliğinden ileri gelen bir alt söylemdir. seven insan tam aksine, sevdiceğin sadakatinden eminse kıskanmaz kıskanılmak da istemez. kıskanmak ya da kıskanılmak isteği tipik bir özgüven eksikliğinden kaynaklanan kişilik bozukluğunun sonucudur. türk kadını bunun en somut örneğidir gibi geliyor bana. tabi herkes için söylemiyorum, elbette ki istisnalar vardır.
    ... panik olmayan ben
  2. 1.
    terk eden kadındır. ayrıca amına koyam öyle karının. zaten alayı dengesiz kıskanırsın ay cok krosun derler, kıskanmazsın domuz gibisin derler. sikeyim yani.
    3 -1 ... martilarisevenadam
  3. 2.
    terk etmeye bahane arayan sonunda da bulan kadındır.
    -1 ... yalandunyaninsahtekahramani
  4. 3.
    film ve dizilerin fazla etkisinde kalmıştır. bu tip olaylarda gerçekten film ve diziler çok etkili oluyor, insanlar çocukluklarından beri ideal ilişkiyi televizyonda gördükleri olarak addediyorlar. sonuç olarak bana göre küçük de olsa psikolojik bir rahatsızlık olan kıskançlığı yaşamayanları, televizyonda gördükleri tiplerle özdeşleştiremeyip, bir problem olduğunu düşünüyorlar.
    ... regulus
  5. 4.
    birde karşısındakini çok kıskanan ama sevgilisi kıskandımı ona etmediği lafı bırakmayan kadın vardır ki çok daha kötü bir durumdadır bahsi geçen kadından.
    ... crzytarantla
  6. 5.
    kıskanmayı sevgi ölçütü olarak gören kadın.
    ... kedidirkedi
  7. 6.
    yaptığı eylemle sevgilisini istemeden iyilik yapan insan modelidir.
    ... azarath
  8. 7.
    hata yaptığını sonradan farkedecek kadındır.
    ... ldya