1. 1.
  böyle zamanlarda, sevgili edinen kişinin arkadaşlarını sattığı iddia edilir. halbuki tam tersidir, arkadaşları onu satmıştır.
  3 -1 ... 4bucuktan5bucuk
 2. 2.
  sevgilisinden ayrılınca sudan çıkmış balık gibi kıvranacak olan insandır.
  2 ... rabbit
 3. 3.
  sevgilisi gidince etrafında hiç arkadaşı kalmayacak insandır.
  1 ... patibis
 4. 4.
  sevgilisinin hep kendisiyle kalacağını sanan zavallıdır. ayrıldığında ağlayacak bir omuz aradığında yine sizin yanınıza gelir ve sizde ona yine sarılırsınız, derdini paylaşırsınız. iki gün sonra sevgilisi olduğunda yine aynı şeyi beklersiniz artık ondan. ne de olsa bir kez yapmıştır yapacağını..
  2 ... slywitch
 5. 5.
  dünyaları sevgilileri ekseninde dönen, dost ve arkadaş kıymetini idrak edememiş bu sebeple (bkz: ne halin varsa gör)insancıklarıdır.
  1 ... desalvos
 6. 6.
  arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanı sevgiliniz olunca ayıramazsın yeteri kadar ve önem dereceleri düştüğünün farkındadır arkadaşlarınız,
  insani bir dürtüdür yani aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali.
  1 ... theangelofdeath
 7. 7.
  "arkadaş olmayan" insanlardır...
  1 ... mhmtnsyz
 8. 8.
  romantik, bağımlılığa meyilli, bağlanmaya yeminli, aynı zamanda komik arkadaşlardan oluşan bir çevreye sahip insan. bıyıklı, sakallı herifler ciddi ciddi kıskanırlar, nargileydi, halı sahaydı, tribündü kahrolurlar sensiz. ortak geçmişe saygıdan öte bir özlem duyarlar. mutluluğunu da isterler bir yandan ama, işte...
  ... aliceinchains
 9. 9.
  (bkz: yavşak)
  1 ... emrah potter
 10. 10.
  sevgilisi oldu diye olmayan arkadaşları tarafından kıskanılan insandır. insanı bir para iki kadın bozar.
  1 -2 ... imper