1. 1.
  sevgilisi olmayan da olan da hayatta pek mutlu değil. ancak sevgilinin hayata bir renk getirdiği de gerçek. hele ki ilişkinin ilk zamanlarında.

  en iyisi siz yine de kafanıza göre takılın. kendinize göre biri çıkar herhalde. yürüyün, koşun, gezin, kitap okuyun, sevdiğiniz bir etkinliğe, konferansa katılın. ne bileyim belki buralarda bulursunuz hayatınızın aşkını.

  edit: hoş kelin merhemi olsa kendi başına sürer ya! işimiz artık allah'a kaldı. eğer bir iki seneye de sevgili bulamazsam allah'a kendi canımı alması için dua ediyorum.

  yalnız öldükten sonra ne yapayım böyle hayatı mk!
  1 ... narsist prens
 2. 2.
  (bkz: use it right or left hand)
  ... pelageninoglupavel
 3. 3.
  K*rtse:

  sevgilisi olmayan yazarlara verilecek tavsiyeler
  ... kuyruk yagi
 4. 4.
  elin yüzün düzgünse götüne göbeene dikkat et, cumayı kıldıktan sonra saat 4-5 gibi yüksek alkollü içkilerden üç dört beş şat atıp birkaç birayla ferahladıktan sonra hava kararmaya başladığında dışarı çık, barı güzel, kalabalık bir mekanda kimseye takılmadan iç, ama sarhoş olma. tanıdık birileri yanına gelirse iki muhabbet edip salla, bunlar dikkat dağıtır, engel olur, işleri zorlaştırır falan. beğendiğin biri yanına oturduğunda başınla hafifçe selamlarsın. selamlaşacak kadar sana baktıysa merak ettiği bir şeyler vadır. laf atması kolay olsun diye ben bazen gömleğimden iplik falan sarkıtıyorum, kurdele falan da yapıştırılabilir. 15 dakika kadar konuşup zararsız ve insan olduğunu ispatladıktan sonra oradan ayrılma vaktidir. saat geçse oradan beraber ayrılırsın, değilse numarasını alıp gece onu olduğu yerden alacağını söylersin. onu yanında gezdirecek değilsin ya. başka bir mekanda aynı şekilde devam geceye. manyak olduğunu düşünenlere falan aldırış etme. derdini falan soranları salla gönder. kadın erkek hiç fark etmez. bunların avına göz diktiğini görmek istemezsin, işini zorlaştırırlar. ne kadar büyük orospu çocukları vardır içlerinde. ve sarhoş olmak yok. en azından kontrolü kaybetmek yok. haftada en fazla bir tekrar. ki, etiket olma. sevmek yok, duygu yok. en azından o gün için. sevgili de neymiş aq, sadece sana karanlık tarafını göstermediği anlardan ibaret insan müsvettesi.
  2 -2 ... yolumunustu