bugün

saçmalığın daniskasıdır. bir insanın sevgilisi olması kadar olmaması da normaldir.

gayet düzgün tipli, kültürlü ve zeki olup seçici, mükemmeliyetçi olduğundan ideal sevgilisini bulamamış yığınla adam tanıyorum.

üstelik nerden biliyorsunuz belki çoğu kız bu erkekten hoşlanıyor ama o onlardan hoşlanmıyor. mecbur mu formalite icabı sevgili muhabbetlerine girmeye?
ulan işin acı tarafı da erkekler için yazılan şeylere uyuyorum amk.
Tipsiz.
kimseye tipsiz denmemeli. mevlana tandansı da yakalamak istemiyorum ama tipsizlik konusu ayrı.

sevgilisi olmamasını yaşa göre değerlendirmek gerekir bence.

yaşı 21 olabilir, sevgilisi olmamış olabilir.

ama mesele, 26 yaşında olup hiç sevgilisi olmamış erkek/kız bence sağlıklı değildir. hee derin bi aşka kapılmıştır onu belki anlarım ama öteki türlüsü sağlıklı değil.

bir de şu var: 25, 26 -bu gider böyle- yaşında olup hiç sevgilisi olmayan adamın durumunu cool olmakla, egosunun yüksek olmasıyla, meşgüliyetle açıklamayın.

aynı şekilde o yaşlardaki kızın durumunu da kimseyi beğenmemesiyle, "ilkini ve sonunu" bulmaya çalışmasıyla açıklamaya çalışmayın.

zira bu en büyük yavşaklıktır. olm dünya üzerinde bundan büyük yavşaklık yoktur.

aynı mantıkla ben bi dünya şey söylerim. en doğruyu arayan kızın o zaman kız arkadaşı da olmaz. çünkü kız arkadaşları da çok doğru olmalıdır. mükemmel adamı arıyorum diyen kızın, arkadaş olarak kaşarları seçmesi mantıklı mı?

çok meşgulüm diye sevgili yapmayan adam kahvede barzolarla batak mı atacak amına koyim?

tipsizlik ayrı. tipsiz adamın, tipsizlikten sevgilisi olmamışsa baş tacı babaşenko. gelsin kurulsun eve. tipsizlik damgalaması yavşaklık, içi boş yalnızlığı kutsayamaya çalışmak daha da büyük yavşaklık.