bugün

aşağılık kompleksi tarafından ebesinin buruşuk organını tersten göre göre becerilen erkektir. bak bu sefer am-göt-meme demedim. artı rep isterim. neyse; bildiğin mahalle baskısına kurban gitmiş insandır. lakin belli bir yaşa gelip hala eş sıkıntısı çekiyorsa, sal gitsin. ya tipinde bir şey yoktur ya da elektrik alamıyordur abisi. yok bunları demeyip ''benim de sevgilim var'' diyebiliyorsa, otuzbir takılırken kimleri nikahına almıştır lan bu diye de insan bi düşünüyor tabi.
sevgilisi olmamasını gurur meselesi yapmış insandır.
Karşısındakinin sürekli yılışmasından usanmış insandır.
Ya da etraftaki teyzelerin sürekli talip bulmasından bıkmış insan tipidir.
farkında olmadan kısmetini kapatan insan sıçmığıdır.
ya aşık olamamış ya da aşık olmuştur.
1. ihtimalse; karşısında onu sevdiğini söyleyen/ima eden kişiye karşı hissi yoktur.
2. ihtimalse; aşık olduğu kişiye geç kalmış ve onun sevgisine gölge düşürmemeye niyetlidir.
Gerçeği bir kendisi biliyor olmakla beraber konuştuğu veya sevgilim var dediği kişiyi kıskandırmak amaçlı
(ne alakası varsa artık ) söylüyor.

Belki ondan yani senden hoşlanıyor olabilir.
1- artık yalnızlığından utandığı ve bir şekilde eşcinsel olmadığını kanıtlamak için demiş olabilir.
2- bunu söylediği kişiyle sevgili olmayı düşünmediği için boşa umutlanmaması için söylemiş olabilir.
3- sevgilisi olduğu zaman yaşanan bolluğu bildiği için kandırıyordur.

bakın bu sonuncu ihtimal gerçektir. ne zaman sevgilim varken başka birileriyle normal arkadaş olarak tanışsam veya arkadaşlarımın arkadaşlarıyla falan denk gelsek, sevgilim olduğu için muhtemelen daha imkansız görüyor ve sanırım "bunun sevgilisi var demek ki iyi birisi veya ben onu daha mutlu edebilirim" gibi gereksiz rekabete girip bir şekilde size daha farklı yaklaşıyorlar. bilimsel olarak açıklamasını yapamasam da sevgilisi olmayan kişiyi daha basit ve muhtemelen kötü olduğu için kimse bunu seçmemiş gibi düşünüyorlar. sevgilisi olunca da iyi olduğu için tercih edilmiştir benzeri.
güncel Önemli Başlıklar