bugün

sevgilisinin onu aldattığını ispatlamaya çalışın, sevgilisine iftira atın. sonra kız ayrılıp depresyona girince destek olun. dakikasında size aşık olur.
sevgilisiyle yaşadığı sorunları iyi çözümleyin. mesela çok kıskanç ise, sizin hiç kıskanmadıdığınızı gösterin. onun kıskançlığından bunalıp size saracaktır.
içinde tek bir madde olan rehber; sevgilisiyle ayrılmasını bekle, gerisi sana kalmış.
en temel kuralı ofsayta yakalanmamak ve kaleyi görünce vurmak. kalede kaleci varda neymiş. tabi etik mi değil mi tartışılır.

bir de böyle bir şey var;

-Kanka o kızın sevgilisi var bakmaz sana.
+Harbi mi ya, tüh.

-Ya kızım o çocuğun sevgilisi var.
+o çocuk benim olacak!
çok sabır gerektirir. kızın alternatifi olduğu için dengesiz ve istemem yan cebime koy tavırlar sergilemesi kaçınılmazdır cunku.
kendin gibi karaktersiz bir kızı bulmak yeterlidir. yoksa sevgilisi olan bir kız peşindeki zayıf karakterliyi def etmesini iyi bilir.
hem sevgilisi olan bir insanı baştan çıkartmaya çalışacaksınız hem de bunu birtakım taktiklerle yapacaksınız. hadi diyelim ayırdınız, kız sizin oldu sonra? sizin o taktikler yalan olduktan sonra, altın yaldızlarınız dökülüp altından kendiniz çıktıktan sonra ne olacak? o kız sizin o hallerinize geldiyse ama siz başkasıysanız devam edecek mi?

en önemlisi vicdanınız rahat edecek mi? belki bir adam sizin yüzünüzden acı çekiyor. bir gün sizin de başınıza gelmez mi peki? ister ilahi adalete inan, istersen karmaya inan. peki; sevgilisi varken onu bırakıp size gelen bir kız yine bir başkası için sizi bırakıp gitmeyecek mi?

bu kadar derin düşünecek olsanız böyle bir olaya girmezdiniz aslında. bunu da biz düşünemedik demek ki.
ayıptır, yazıktır, yapmayındır.
sevenleri ayırmak günahtır.
onun bunun çocuklarının ihtiyacı olan rehberdir.
(bkz: orospu çocuğu olmak)
orospu çocuklarına ait bir kütüphanede bulunan rehberdir.
bir nevi şerefsizlik rehberidir.
hiç öyle bir işe kalkışmayın efendi olun , başkasının olduğunu bile bile böyle bir şerefsizliğe kalkışmayın.
--spoiler--
sevgilisini iyi ölçün biçin, yakalanmamaya çalışın yoksa ananızı siker.

şahsen ben sikerim.
--spoiler--
karaktersizliğinizi kabul ettikten sonra sizin için sevgilisini terkedebilecek bir insanın başka birisi için de sizi terkedeceğini unutmayın. ama çok seviyordum ühü ühü diye ağlanıp sızlanmayın.
kız arkadaşına asılasıcalar, dağa kaldırılıp hanimiş hanimiş yapılasıcalar, kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışları başkasına yapmayın. Bir gün götünüzü keserler.
evet işin en g*t kısmı bu olsa gerek, sevgilisi olan kızı elde etme rehberiymiş. ya ne istiyosun çiftlerden mutlu mesut yaşasınlar yarın kız senden de başkası için ayrılır yani ne bu ego tatmini ben her kızı elde ederim havalrında dolaşan erkeklerin yapıcağı şeyler bunlar ne kadar küçüldüklerininde farkındalar mı acaba.
umut sarıkaya'nın ' meriç olmak ' isimli karikatürünü akıllara getiren rehberdir.

karikatürde meriç olmanın tanımı şöyle ifade edilmiştir;

' her genç kızın yanında yöresinde gezen, kızların erkek arkadaşlarının zaman zaman kıllandığı, sinir bozucu, sinsi gibi ama iyi gibi de olan, kızın en yakın arkadaşı. '
dünyanın çivisini çıkartmak için, ilişkilere yaklaşım biçimi.
--spoiler--
8- dikkat edin o size doğru kayarken sevgilisi'de size doğru kaymasın.
--spoiler--
nasıl şerefsiz olunur rehberidir.
(bkz: yuva yıkanın yuvası olmaz)
söylenilmesi gereken laflar;
1-'çok üzüyor o çocuk seni. benim senin gibi sevgilim olsa asla üzmezdim'
2-'bi kız var çok yakınımda, çok seviyorum ama sevgilisi var işte'
3-(kız kolunu bi yere çarpmıştır) 'bitanem, kıyamam'
4-' birlikte bi yerlere mi gitsek? '
yapılması gerekenler;
1-sevgilisinin olmadığı bir zaman baş başa kalmaya çalışın
2-asla çok üstüne gitmeyin, sarkmayın
3-her zaman onu düşündüğünüzü belirten cümleler kurun
4-abartmadan iltifat edin. özellikle sevgilisinin sevmediği bi yerine.
ve şu diyaloğa girmeye çalışın;
k: ne yaptın bugün?
e: hiç kızlar filan takıldım öyle.
k: güzellermiydi?
e: ben daha güzelini gördüm çok kısa zaman önce. artık kimse güzel gelmiyor.
hoş bir amaca hizmet etmeyen rehberdir. insanların mutlaka sizi istemesini bekleyemezsiniz. bazen mutlu olmalarına izin vermek en güzel şeydir.
(bkz: lamborghini gallardo)
güncel Önemli Başlıklar