bugün

**edepsizliktir; yapmayın, ne kadar masum olursa olsun; ki, kendini ucuzlatmak bu, sizi algılayamaz zaten, rahat bırakın; hırs zararlı bir şey, özellikle kendiniz için.
(bkz: bir erkeğe yakıştırılamayan şeyler)
yanlıştır, terstir ve ayıptır. * *
oldukça heyecanlı olup bir okadar tırsmaya neden olabilecek tavsiye edilmeyesi olay.
-lan hümeyranaz kızım yana kaysana az göremiyom kağıdı bah bah hoca da bakıyo
+ hmfs ya git göstermicem
- kızım bak yapamadığım soruları yazdım kağıda aha al cevapla alırım ben 5 dk.ya
+ sevgilisi olan kıza yazmaya utanmıyo muosuaann!
+cincon lisesine kaydolan da kabahat gidicektim mesleğe adam gibi çekicektim kopyamı.
(bkz: bele ipne gibin puşt gibin bişi)
peşin büdüt: kınamamak lazım. zira insan 'yapmam' dediği ne varsa yapabiliyor. *,*, *
herkesin kendine yapılmasını istemediği bir olay olduğu için herkesin de başkasına yapmaması gereken durumlardır. bazı durumlar sevmek, aşık olmak (platonik)vb. gibi alışa gelmiş değildir. bir hastalıktır belli bir müddet veya hiç bir zaman bu sapkınlıktan kurtulamazsın. *
bir türbanlı kız davranışı.
sevgilisi olanın daha cazip göründüğü anlayışından kaynaklanan bir durumdur.
(bkz: kalede kaleci var diye şut çekmemek)
sevgili arkadaşım...
bu yazıyı ben sana yazdım. sevgili diye hitap ettim ama bilesin ki o bildiğimiz sevgili değil! bir hitabet şekliydi emin ol arkadaşım. ya niye kıllandın yine, ne yani sana her yazdığım mektup eskiden yaşadığım ve sana yazdığım duygusal yoğunluğun izlerini mi taşımalı? öyle mi sanıyorsun. yanılıyorsun. ruhumda kopardığım fırtınaların sebebi hep sen mi oldun ve olacaksın? nedir senin bu bendeki şifre çözme merakın? benim her yazdığım şeyi kendine mi yontman gerekiyor. aaaa olmuyor ama okurken bile senin pis pis sırıttığını hissedebiliyorum ve şuna bak gerzek yine bana yazıyor diyorsun ve "ehiehi" gülüyorsun bana içinden. tamam budala de sen bana. olsun canın sağolsun... haa! yazmak mı diyordum. geldim geldim oraya ;
evet, ben bu yazıyı sana yazdım. işin yoksa pazar günü bana gel. romantik bir film aldım. şarap da üstelik mahzenden yıllanmış 1967 bordeux..gögüs kıllarımı da biçimli aldırdım. yani yanlış anlama etraf kıllı mıllı değil, tertemiz ak pak.
öptümkibbye.

(bkz: paranoya)
evlenmek üzere olan hatunla evlilik hazırlıkları sırasında aynı evi paylaşmaktan daha az riskli bir durumdur. * *
(bkz: yazmak)
(bkz: aşık olmak)
(bkz: sevmek)
"armudun da sapı var ama koparıp yemesini iyi biliriz."
"kalede kaleci var diye gol atmayacak mıyız?" diye düşünen abazamsı insanların bol bol yaptığı eylem.
"olsun! ayırırız" mantığı ile yapılan eylemdir. ayrılmazlarsa hedef genişletilebilinir.
(bkz: yok yok onun da gönlü var bende!)
bunun sevgilisi var öyleyse bu adamda/kadında bir hikmet olmalı diye düşünüp nemalanmaya çalışmaktır.
ben bu yazıyı sevgilisi olan birine yazdım başlığı açılır ve isteyenler bu başlık altından sevip de kavuşamadıklarına yazarlar. burada bahsi geçen eyleme sevgilisi olan birine yazmak denilmektedir.
en büyük saygısızlıktır.
sevgilisi olan birisine yazdın,
kız sevgilisini terketti,
şimdi seninle birlikte,
mal arkadaşım şimdi zannediyor musunki, o kız senden başkasıyla yatmıyor,
ya da yarın seni terketmeyecek,
"ben seni gerçekten çok seviyorum" dediği zaman eminim inanıyorsun,
çünkü malsın...
kendi kriter ve beğenisi olmayanların başka birinin beğenisini kazandığı için beğene bilinecek biri olduğu düşüncesiyle yazılma tipi.
arada bır de onu sevgılısı ıle gormek uzer ınsanı. ya zamanla bıter bu sevgı belkı de sadece hayranlık ya da siz.
Gönül bu ota da konar *oka da sözünün en iyi örneği. Yanlış bir olay olduğu aşikâr ama sevgilisi olan birine yazmayı kim ister ki? Bu tür insanlar benim pek de suçlayamadığım, duygularına yenik düşmüş insanlardır. Olan yine onlara olur sonunda.
--spoiler--
anladın sen onu
--spoiler--
bunu yapan şerefsiz namussuz bir pisliktir, geberse herkes için iyidir, ailesi tarafından katledilmeli, sonuçta onların suçu..
güncel Önemli Başlıklar