bugün

En başta sözlük hesabı bulunduğunu sevgiliye anlatmakla başlayan saçmalak. zamanla sizi diğer kız/erkeklerden (üstelik tanımadığınız) kıskanacağı ve onlarla muhattap olmamanızı isteyeceği için size "kapat şu hesabını, sıçarım hee yazına da yazarlığına da" diyecektir.
evet kankalar çoğumuz yalnız insanlarız ama arada böyle sevgilisi olan çıkarsa -çok nadir- bu dertten muzdarip olabilecektir.
bir de hepimizde şu yazarlığı güzel birşey sanıp herkese anlatma hatta facebook'una uludağsözluk'te yazar diye calısıyor yapma gibi huylarımız var. gel de sevgiliye söyleme.böyle durumlarda yapacağınız şey;
-kapadım aşkım tamam.
deyip aynen devam etmektir. eğer nickinizi biliyorsa onu kapatıp başka hesap alınız. öperler.
türkçenin içine etmek kadar kolay olmasa gerek.
önce yazı geçmişini inceleyip "hımmm demek sen böyle düşünüyorsun" diyecek,götten uydurduğun hikayelere bile "hımm demek sen bunları yaşadın" diyebilecek zihin özürlü sevgiliye sahipsen ve lanet olsun ki ellerine düşmüşsen yapmaman kaçınılmaz.başa gelmeden bilinmez, yadırgamıyoruz.
Face şifresini verip telefona gelen mesajlarını kontrol ettiren insan eylemi. Asla bizden olmamıştır yazar demeyin beee *
eksi oy aldı diye diye sevgilisinden ayrılan kişinin kankası olabilir.
her şeye karışılabilir eyvallah anca sözlüğe ve bıyığa asla karışılmamalıdır. sevgiliye bunu uygun bir dille anlatmak gerekir.
pek enteresan bir durumdur. hayır yani, sözlükten sakınsan bile başka yere kaptıracaksın demektir. yeter ki, gitmeyi kafasına koymuş olsun, dağ olsan dursan önünde yine de gider işte. o yüzden, boşver...
Hayır bir insan sevgilisine sözlük hesabını niye söyler? Hayır efendim bir twitter bir facebook değil ki bu size erkekler sarksın, yavşasın ne bileyim sevgilinizle aranıza girmek istesinler, hem burada duygularımızı ifade ederken tanımadığımız insanlara karşı ifade ettiğimiz için rahat değil miyiz zaten? Söylesene sözlük kimseden habersiz bir şekilde yazmak rahatlat mıyor mu bizi? insanlarda kaçmıyor muyuz çoğumuz söyle sözlük susma..!
kişilik problemi göstergesidir. hala, "bak beni kıskanıyor, demek ki seviyor" saçmalığıyla kendini avutur. yazıktır, uyandırmayın garibi...
bir kılıbığın yapacağı eylemden başka bişey değil. eksik etek ne karışırmış sözlüktü face. du diye?.. az taş fırın erkeği olun lan!.. bir bokuda sevdiğin için, mutlu olduğun için, kendin için yap.
sözlük mözlük anlamam evinde oturacaksın çocuğunu doğuracaksın ulen!.
karaktersizleşmenin ilk adımıdır. sizi seven böyle sevsindir, yoksa defolup gitsindir.
erkek arkadaşıyla barışınca sizi facebook'tan silen kızın ta kendisidir.
büyük bir fedakarlıktır, her genç kız yapamaz.
herkes yapmaz. helal olsun, evlenilecek kızdır/adamdır.
+sözlükte yazmanı istemiyorum
-neden?
+tanımadığım adamlar, yazılır sana erkekler, bende dayanamam.
-cevap vermeye gerek duymuyorum, kendi cevabını kendin yarat ve beni boşu boşuna yorma canım. *
asla olmayacak şeydir.
güncel Önemli Başlıklar