bugün

(bkz: paragraf başı)
(bkz: virgül)
(bkz: insan okuyacak bunu amk insan)
sevgilisini çok seven aptal kızdır. değer mi amk. o da ayrı bir konudur.
gerçek midir yaşanmış mıdır bilemem ama okuyunca değer miydi diyesim geldi hüzünlendim tanıma gelince konu sevgisinin karşılığını alamamış gerçekten değer verip seven insanın durumu.
daha sık vuku bulur diyedir bütün ümitlerim..

böyle böyle, azalarak inşaallah..
Annenin çaresizliği.

Değer miydi be? Canından kıymetli mi elin oğlu?

Sevmezse sevmez, Cehennemin dibine kadar yolu var.

Hiçbir şey değil de o anne?
Doğal seleksiyonun en güzel örneklerinden biridir.
Şimdi eğer kızı gerçekten seviyorsa o da aynı şeyi yapar diyeceğim erkek için ama zaten en başından sevseydi bu kadar üzüleceğini tahmin etmesine rağmen ayrılmazdı, o yüzden hiç değmeyecek adama yapılmış bir hareket.
Gerçek sevgi bu değil. Bizi, aşkından ölürüm/öldürürümcüler mahvetti.

intihar bir anda size en mantıklı yolmuş gibi gelebilir. Ama önce bir düşünün; intihar eder ölürsün bir hafta üzülürler, sonra gider başkasını bulur, evlenir derken unutulur gidersin. Halbuki yaşamaya devam edeceksin. Gözünün içine bakacaksın. Hatırlayacaksın. Hatırlatacaksın. Zira yaşamak en büyük zaafım. iyakşamlar.
Keşke yardım alabilseydi.
Buyuk konusmak degil de hiç bir zaman sebebi sadece bir sevgili erkek kız olacak bir şey olduğuna inanmadığım şeydir. Eğer bir insan intihar ediyorsa geride bırakabileceği insanlar vardır bence. Yanı ya sığınacak kimsesi olmadığını hissediyordur yada gercekten yoktur. Kim çıkmaza düşmüyor, kim kendimi çaresiz hissetmiyor? Intihar kimin en az bir kez aklına düşmüyor? Düşüyor ama sığınacak sebebi olan bunu yapmıyor. Bence en güzeli şükür e sığınmak. Allah herkese yarını düşünecek akıl yarına çıkacak sabır versin. En önemlisi de elinde olani görebilecek şükür versin.
hem ailesi, hem de yitip giden açısından, acı ve hüzünlü bir olay.

Tamam da, hakaret etmek niye?
Hangi ara insanlık denen kavramı yitirdiniz, yürekleriniz kurum bağladı?!
Gerizekalı ne demek, mal ne demek, ohh iyi olmuş doğal seleksiyon nedir aga, ne yiyip, içiyorsunuz?
Kafayı bali torbasına filan mı gömdünüz oluum?!

Belli ki bozulan bir ruh durumu, belli ki çaresizlik, belli ki başedememe sorunu...
insan olun, edepli olun, korkmayın Canınız acımaz!
Videoyu izleyemedim.

Aklıma ortaokul arkadaşım Sinem geldi.

Sinem, bir çocuğu sevdi. Çocuk sinem'i sevmedi. Sinem polis babasının silahı ile bir gün kendini vurdu. Sinem öldü, çocuk kimbilir kaç kişiyi daha sevdi?
Sinem'in şimdi muhtemelen sadece kemikleri kaldı toprağın altında. Çocuk muhtemelen çoluğa çocuğa karıştı...
doğal seleksiyon felan diyenler bir yandan yumruğa atar yapan bir yandan islamda aşk yoktur felan yazan tipler hep aynı kalıptan çıkma. iki yüzlülük zihinsel kalıtım olmuş.
o kadar insanlıktan çıkmışlar ama bir o kadar da iyi insan taklidi yapıyorlar.
yinede allah böyle acıları size bile yaşatmasın derim.
yaşayan bilir sadece.
onu bunu siktirette.
nedense şu haber aklıma geldi ve ağladım, utandım.

http://www.hurriyet.com.t...n-odaya-gecti-ve-20132171

ülke yönetimine dahil olanlardan herhangi biri olsaydım utançtan kesin kendimi öldürürdüm.
Gün gelir gitti diye ağlarsın ve hatta intihar ettiğini bile hayal edersin, gün gelir onun kötü yönlerini düşününce iyi ki hayatımdan gitmiş hayatımda olmaya devam etseydi çıldırırdım değmezmiş dersin.
ağır geri zekalı kişi eylemidir..

umarım sayıları çoğalır ve bir gün azalarak biterler..
sevgilisi yüzünden üzülmenin, bunalıma girmenin vs artık ne yaşadıysa herhangi bir durumunun olası çözümünü hepten çözümsüzlüğe kavuşturmuş kız'dır. değer miydi diye anlatmak iş işten geçtikten sonra daha da acı oluyor maalesef. olan aileye oluyor ne yazık ki. hayatta ne yaşarsanız yaşayın, eni sonu gidip sarılabileceğiniz bir ana babanınızın olması çok önemli bu hayatta. ya da önemliydi mi demek lazım. bilemedim. üzülüyorum ya. seneler devrildikçe kötü olaylara da devriliyoruz sanki. neden ki.
seleksiyon diyenin ağzını s.kesim gelmesi...
intihar eden kızın akrabasını tanıyorum. O da intihar yolunda. Sırdaşım, arkadaşım. intiharı henüz etmeyen, düşünen kız, muhafazakar bir ailenin kizi. Evli bir adam bunun bekaretini almış, diktiririm demiş, diktirmiyor. Üstüne evli adam bunu dolandırmış da, kız faturalarını bile odeyemiyor, haciz geliyor. Evli adam başkalarıyla hem karısını hem bunu aldatıyor, bu doğuştan saf salak mal olduğu için o kadınlarla arasında sorun çıkınca da çözmüş.

Bana gelince, bazen kız için çok üzülürüm içlenirim dertlesiriz, bazen dellenince ne salakligini ne malligini ne öküzlugunu bırakırım, ben de aglatirim. işim belli olmaz. Tohumuna da para saymadım. Severim ama sonuçta arkadaşım, sırdaşım o benim.

Yaren sallabaş da arkadaşımdı. Çevremde intihar eden ya da meyilli olan çok kişi oldu, hala var.

intihar eden erkek olsa herkes bu kadar üzülmezdi. Bunu da biliyorum.
kötü oldum.
tek hücrelide bile akıl var bunlarda gram akıl yok.
allah rahmet eylesin dicem de boşa yani.
Bende hala bu kafa yapısındayım ama kimse için ölmeye değmez ne aliler ayşeler var dünyada, intihar çözüm değil ama intikam olabilir.

Benimde sevdiğim beni sevmedi beni seveni ben sevmedim falan fisman, karşınıza bir gün birileri çıkcak rahat olun.