bugün

Ne isterse, nasıl mutlu olacaksa o şekilde.
Akıllı biriyse nasıl giyineceğini bilir. Zaten akılsızsa sevgilim değildir. Hadi eyvallah
kendine yakışanı giymesini.
Nargileci tipler ve Kürtler gibi giyinmediği sürece karışmam, dilediği gibi giyinebilir.
kendisinin bileceği iştir.

görsel

ülkenin/insanların durumu ortada. bunları gördüğü halde hala gün içerisinde kendisini rahatsız edecek, sıkıntı yaşayacak şekilde giyiniyorsa sen ne yapasın ben ne yapayım.
Açık saçık derin yakalı dekolteli giysiler yok
Kısa şort ve kısa mini etek asla
Dar orasini burasını ortaya çıkaracak üst baş pantolon olmayacak.
Kimse kusra bakmasın sevgilimi böyle ulu orta giyindirecek değilim. Sapkın abazan rahatsiz zihniyetlerden sonra sevgilimin kafasına göre giyinmesine asla izin vermem. Benim dediğim olacak. ilişkimizin daha rahat ve huzurlu yürümesi için benim istediğime göre giyinmesi şart.
iç kismini da sonra konuşuruz bu kadar yeterli.
Edit : herkes ne kadar da modern Avrupalı olmuş. Avrupanin bir tek açılıp sacilma zihniyetini alın sadece amk.
Tam bir anket sorusu. Altına düşülmesi gereken not: sevgilinizin nasıl giyinmesini istiyorsanız öyle giyinen biriyle sevgili olun.

Dekolte giymeyi seven bir kadını kapatma çabası, muhafazakar bir kadını açma çabası ya da rahat giyinmeyi seven bir erkeğe zorla takım elbise giydirmeye çalışmak gerçekten gerizekalıca hareketler. Ya insanları olduğu gibi kabul edin ya da değiştirmek istemeyeceği iz insanları seçin birlikte olmak için. Hayat kısa ve kimsenin kimseye piskolojik baskı yapmaya zulm etmeye hakkı yok.
elbette mini etek ten çorap jartiyer değildir.
Mini etek, dar kot-tayt, sırt göğüs ve bel dekoltesi, transparan her türlü giyinsin.

Bugün de gavatlıktan payımızı aldık.
bize yakışanı giyer o zaten.
görsel
(img:#1397545)
o nasıl isterse öyle. kendine neyi yakıştırdığını bana soracak hali yok.
Kadının giyimine karışılmaz kadın partnerine güzel görünmek için giyinir . Neden karışayım ki?
vücut hatlarını gösteren kıyafetler giymesi hoşuma gider.
nasıl isterse öyle, kıskanç olduğumu göz önünde bulundurarak tabi.
benim ki çikolata soslu olsun. bu ne lan?
aklı başında insan, kendi karar versin.
Nasil giyinmesi gerektigini dayatmak yerine kendi kriterlerime uygun bir sevgili yapmak daha mantikli.
görsel
Nargile, parliament, tesbih, dar kesim gömlek, dar kısa paça pantolon. Bu beşliden uzak olsun da nasıl giyiniyorsa giyinsin, umrumda olmaz.
iyi giyenmisini isterdim.
bir defa giyim kuşamla alakası yok bu işlerin. yani varda o kadar etkielemez afedersin kızın götü büyükse, memeler dolgunsa, ne bileyim yüzü güzelse istersen şalvar giydir yine bir şekilde dikkat çeker.. yani bütün kızlar dar pantolon giyiyor ama bazıları dikkat çekiyor götü büyük çünkü aq. aynı pantolonu başka bir kız giyse götü o kadar büyük olmasa dikkat çekmeyecek edepli giyinmiş olacak aslında alakası yok kıyafetler aynı dikkat çeken kişinin kendisi. tabi git amını götünü belli edecek tayt giy, dekolte ver de değil olay..

zaten çok çekici ve seksi bir kız da istemem ortalama biri benim için yeterli.
uzun bacaklı ve bacakları düzgünse süper mini şortlar giymesini isterim. istemiştim de.
Fantazilerinizi teşhir etmek için sevgilinizi alet etmeyin beyler. Herşeyi giyebilir usulünce o ayrı ama bacaklarını göstersin falan diyenler var amına koyim artık mastır digryii gavatlar var aramızda.