bugün

ve uyandım..
(bkz: bu da mı gol değil hakim bey)
hay ayağına s*ç*y*m.
sevgili, karı olarak bahsi geçen eşin alt kümesi olduğundan sıkıntı olmayan durumdur. şöyle ki sevgilimin yani karımın üzerindeki ceket, hırka, çanta gibi giysi ve aksesuarları çıkarıp yoğun geçen iş gününden sonra onunla sevişmeye biraz daha fazla vakit ayırabilirim.

(bkz: kelime oyunu)
evinize getirecek cesaretiniz var ise zaten koy rahvan gitsin. evlendikten sonra yapmayın şu zıkkımı.
Siçtin mavisi.
Karin bu zamana kadar yakalanmamış ama sen ona yakalanmışsın. Saklamayı bile Beceremiyorsun neden aldatmaya kalkışıyorsun ki?
demek anasından geliyor. sende yedin. başında mı ağrımadı hiç ? onca boynuz darbesinden sonra hala ayaktasın demek.
Zor bir durumdur ama yine de içinden çıkılabilir.
Büyük şanssızlık.
Bunun yerine, Karım yarı soyunmuş halde sevgilisiyle fingirderken eve gelmeyi tercih ederim. Süper erotik bir durum.
(bkz: Yaz kızım 200 torba çimento)
Ben yapsam hanım beni vurur.hem tonya'lı,hem anası ona düğün hediyesi ondörtlü tabanca verdi.
karıcım vallahi ben soymadım, yarı soydu. benim konuyla hiçbir ilgim yok diyerek işin içinden çıkılabilir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
Sevgiliniz izlerken karınızla sevişmeniz gereken durum. Karıcım bak sana işte bu kadar sadığım imajı. Verseler yine yapmam diye de süslenebilir.
allahım bitmesin bitmesin bu rüya.

hihihi
Diğer paralel evrene geçiş sürecinin başlangıcıdır.