bugün

sevgilinizi bir taksiye bindirip yollayın ve laf atan kişinin bacağına bir hatıra bırakın. baktıkça sizi hatırlasın.
Yanında sevgilisi varken bile laf atacak kadar düşük seviyede biriyse muhattap olmaya bile değmez. Gününüzü mahvetmeye değmez duymazdan gelip yolunuza devam edin daha iyi.
Laf atanlar serefsizdir.katli vaciptir.
aşk 5 harftir. pıçak.
Pek tasvip edilmeyen hareketler tabi.

Once nazikce uyarir bu yapilanin yanlis oldugunu soylerim.

Baktim olmuyor analarini sikerim.
katil bile olmak ile sonuçlanabilecek olan hadise.
nasıl bir delikanlıya, nasıl bir iflah olmaz belaya çattıklarını onlara göstermek icap eder.

valla onların ağızlarını yırtarım ayol.
Ben de ona laf atarım. Ay ben duramam valla.
görsel
böyle durumlarda tanırsınız sevgilinizi aslında.
üzüldüğüm durumdur. dünyada senin gibi sünepelerin olması beni üzdü. eğer o adamdan bunun intikamını alamazsan, erkeğim diye ortada gezme.

edit: hatta ankaradaysan ulaş bana, gelip ben döveyim herifi. o kadar acıdım yani.
neyse ki dünya üzerinde sevgilisi olmasa da bir kadına laf atılmasına (sözlü taciz) tepki gösteren kadın ve erkekler var bu dünyada hala, allahın kekosu.
O dallamayı orada gömerim.
--spoiler--
büyük oranda sevgilinizin sorunudur.
--spoiler--
size göre kızın suçu yani.

görsel

size sevgili fazla.
Banane arkadaş o da o saatte orada gezmeseydi. Evet
sevgilinize laf atana da bir laf atan bulunur elbet, çünkü demokrasilerde çare tükenmez.
sevgilimin sorunudur, kendisi versin cevaplarını. bana ne.
3 yıldır birlikteliğim var sevgilimle. geçen gün mahalleden bir arkadaşım şahit olmuş. mahallenin en pislik belalı adamı sevgilime sokaktan giderken laf atmış. sevgilim bir şey demeden yoluna devam edince de arkasından " o sünepe seni mutlu edemez, sana layık değil o demiş" ...arkadaşım o sırada balkonda sigara içerken şahit olmuş. sonra geldi bana söyledi.

bu serseri 35 yaşında falann var. 6-7 yıldır ceza evindeydi. suç makinesi gibi herif. gasp, kundaklama, hırsızlık, tehdit, darp her şey var. birine kafayı taktığı zaman hayata küstürüyor. zaten hapse de bi kıza taktığı için düştü. kızın babasını bıcaklamıştı.

sevgilimden ayrılacağım sanırım sevgili yazarlar. geleceğimi mahvetmek istemiyorum. başım belaya girmesin.
görsel
(bkz: bu ne cesarettir yarabbi seni tanımak istiyorum)
laf atan kişiye bu gibi şeyler vaat ettiğimdir. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=cgy2uTjp1Kk
Ben emanetsiz gezmiyorum. Mümkünse o arkadaşlar bana denk gelmesin.
görsel