bugün

saygılar..

öncelikle belirtmek isterim ki başlık karakter sınırına takıldıgı için böyle garip başlık ortaya çıktı. doğrusu;
''sevgiliniz annesi ile telefonda konuşurken memelerini emmek'' olacaktı. bu da bir sikime benzemedi ama neyse.

şimdi tanımımızı yapalım mod arkadaşları işlerinden güçlerinden alı koymayalım..

evet efendim sevgiliniz olacak kişinin telefonda annesi ile konusurken sizin de onun memelerini emmeniz durumu..

ne kadar utansam azdır böylesine bir konuya öncülük ettigim icin. lakin hayat bu. ne zaman ne getirecek ne sunacak belirsizdir. uzun süre olmuştu hatunumla görüşmeyeli. kızışmıştım bende en az onun kadar. öğrenci hayatı zordur bilen bilir. hele bir de yurt hayatı tam anlamıyla siker atar insanı azizim. sevdiceginizden uzakta bir hayat yaşamak, ayrı şehirlerde oldugunuz halde bir ilişkiyi sürdürebilmek ise tam anlamıyla sanattır. işte bizde sevdigim ile birlikte o sanatcılardan biriyiz. neyse çok uzatmadan konuya gireyim. ayda 1 hiç olmadı 45 günde bir görüşürüz sevdigimle. birbirimiz için yanıp tutuşuruz, çok severiz birbirimizi. okudugu şehirde ahbap, hısım akraba yok ne arasın bizde mecburen ucuz otellerin yolunu tutarız cogu zaman.

işte gene öyle bir zamanda buluşup koklaştık otelin yolunu tuttuk. sevişmek icin degil ha uyumak icin beraber kalmak icin otelde kalıyoruz. ha sevişiyor muyuz? sevişiyoruz ama amacımız beraber uyumak. sevişmek bizim için su içmek gibi yemek yemek gibi bi dürtü. normal yani. fakat zamanın kısıtlı oldugu anlarda ne yapacagımızı şaşırıyoruz. bazen yemek yerken bile sevişebiliyoruz ketcaplı mayonezli biçimde.

ulan neyse gene gecen sevişiyoruz ama nasıl seviştigimizi anlatacak değilim tabi. o kadar da uzun boylu degil! deliler gibi sevişiyoruz. çok acıkmışız birbirimize. zır zırr telefonu çalıyor sevdicegimin. ulan ne konsantre kalıyor ne de zevk. 1 çaldı 2 çaldı dedim bak şu telefona sikip atıcam şimdi camdan aşağıya! dur dedi, kızma bey! bey der bizim hatun bana. böyle garip krikolarımız var aramızda. ben ona hatun derim o da bana bey! neyse baktı ki arayan annesi. dedim şimdi siki tuttuk. korkum annesinin araması degil haaa, kadın basladımı konusmaya bir türlü susmak bilmez, vıdı vıdı. neyse ac artık napalım dedim. actı bizim hatun ulan 5 dakika oldu, 10 dakika oldu, 15 dakika oldu ki baktım benim kamış söndü pipet oldu. ohoo dedim ses cıkarmadan elimi havaya sallayarak saati gösterdim. bizim ki 1 dakika dercesine bi işaret çaktı bana. başımı onaylar gibi salladım. ama ne hacet? bu baş hareketinden sonra 10 dakika daha gecmişti. sikerler annesini dedim başladım hatunun memelerini yalamaya emmeye. duramadım azizim. özlemişiz nihayetinde. bizim hatun önce bi karşı koymaya kalktı baktı vazgececek gibi degilim, kendini bıraktı benim maharetli dudaklarıma. hafif 1-2 inilti cıkarmaya kalktı hemen kapadım elimle agzını. sakin ol yavrum dedim. neyse biz bu şekilde 15 dakika daha emiştik felal telefon acıkken. telefonu kapattıgında çokta boşalmıştım. dönüp arkamı uyudum. o gün bir daha dokunmadım hiç hatunuma.
olağanüstü aktivite.

(bkz: abi özel değilse torbacının numarasını atsana)
iğrençliktir.

(bkz: okurken beyin amcıklaması geçirten entryler)
(bkz: meme emerek boşalan yazar)
değişik bir fantezidir.
https://galeri14.uludagso...soktun-kardes_1196385.jpg
güncel Önemli Başlıklar