bugün

kariyer yapmak isteyen sevgilidir.

ayrılırken rol yapması gerekecek olan sevgilidir.
zira kafasına yurtdışını koyan sevgili zaten ayrılığı göze almıştır.
asl sorgulanması gereken sevgilisinin bundan ne zaman haberi olduğudur.
sevgilinin peşinden gitme gibi bir eylemin gerçekleşmesine sebep olacak durumdur. lakin paranız yoksa italya da aç kalabilir, fransan dan otostopla türkiye ye gelmeye çalışabilir ya da yunanistan da bir lokantada bulaşık yıkayabilirsiniz. *
Zor bir durumdur.Geride kalan sevgili kafayı yiyebilir,sevgilinin arkadasından gidebilir.Genelde bu tur konuda ilşkiler ayrılıkla sonuclanır.
Büyük ihtimalle sevgililik biter. Geriye anılar kalır, kalbi kırık bi sevgili yarım yaşanmaya devam eden hayatlar.
24 saat bilgisayar basinda oturmaktan sirt, bel, mide, bas agrisi yaratir. beden sagligi icin zararli, ruh sagligi icin daha da zararlidir. ozlemek ve istemek, bitmek tukenmek bilmeyen hisler haline gelir. sonunda pes edilir.
aynı ülkede okuyup durmadan kavga eden birbirini boynuzlayan, saçma sapan sebeblerden didişen çiftler olduğu gibi sevgilisi yurtdışında okuduğu halde sevgilerini hala yitirmeyen, özlemin acısıyla daha da birbirini arzulayan, o kısıtlı konuşmalarda seni seviyorum demenin anlamını hergün yeni baştan keşfeden sevgililer de olabilir.
kesin aldatır.
çin'e gitmesiyle nasıl olsa aldatmaz, ordaki hatunlar hep aynıdır düşüncesine müteakip 2 güne kalmadan alnınızdan boynuzların çıkması durumudur.
yaşanmıştır.
(bkz: ben yaşadım biliyorum)
(bkz: erosmus)
büyük bir ihtimalle bitecek bir ilişkidir.
edit : saat sabahın beşinde anında eksileyeni tebrik ederim
vize, pasaport bir sürü iş demektir.
ilişkinin devam etmesi beyonce götü ister.
güncel Önemli Başlıklar