bugün

insanı iki arada, bir derede bırakan durumdur.

yemeği anneniz yapmış olsa, gayet rahat bir şekilde ''yeaa anne bu ne ya dikkat etsene biraz'' diyebilirsiniz. ama söz konusu sevgili olunca, gönülleri kırmadan, ortamı bozmadan bunu bir şekilde anlatmanız gerekecektir. belki de hiç söylememelisinizdir. ''sevgilim yemekten saçın çıktı'' dense, emek harcayıp yemek yapan sevgilinin kalbi kırılmış olur. biraz daha samimi bir şekilde ''kız bu ne allah seni paklamasın'' dense, yine kalbi kırılır. yani iki ucu boklu değnektir kısaca.
sevgilinin saçıdır o. yemeği yemeğe mani olmaz, ancak sevgiliye belli edilmemelidir.
üzülmesindir.. candır, aşktır, yardır o.....
sevgiliye belli etmeden söz konusun saç teli yok edilip, yemeğe devam edilebilir. kalp kırmaya gerek yoktur.
sevgilinin, hasan usta'nın veya süleyman abinin yemeginden saç teli çıkması hiç birşey farketmicektir eger açsan o yemegi yersin. aç değilsen bahanen olur ve yemezsin işte bu kadar.
Kavga etme sebebidir.
(bkz: yenir ki bu)
saç kablosu çıkmasından iyidir.

saç teli ne la? sadece saç çıksa kafi değil mi?
bozuntuya vermemektir.
ellerine sağlık aşkım süper olmuğğuşhkh.
cnm yaaa..
sevgilinin yemek yaparken saçını toplamadığının göstergesidir. aslında yüzüne vuracaksın onun. annenin yüzüne değil.
belli etmemek yanlıştır. belli edeceksin, söyleyeceksin ki daha özenli hijyenik yapsın. hoş bir şey değil, mide bulantısıdır.
(bkz: sevgilinin saçlarının arasından pide çıkması)
-gel buraya gel!
+efendim aşkım
-bu ne lan. bu kıl ne lan. bsgçk lan
herkesin başına gelebilecek şeydir. nazikçe uyarılmalı ve başka bir tabak yemek istenmelidir. onda da varsa saç, vay halinize.
birkac yontem elbette mevcut;

sevgilinizi dazlak kafa yapin
bone takmasini soyleyin.

Hala hijyen sorunlariniz varsa eve ugur dundari cagirin, yatagin altindaki karincanin soy agacini falan cikartalim.
Çaktırmadan ayrılır kenara konur. Yapınıza göre ya devam edersiniz ya da doydum dersiniz. ilişkinin samimiyetine göre bu ne afsdkg diyip yemeğe devam edersiniz.
Sevgilinin kız olduğunu gösterir.

Erkek olsa kıl çıkardı.
caktirmadan icinden alinmasi gereken saç telidir. gostere gostere almak ayip olur.
tepkiler zaman geçtikçe değişir;

ilk günler; bak burda ne varmışşşşş. aşkımın ipek saçıııı.

6 ay sonra; dikkat et be güzelim. midem kalktı valla.

1 sene sonra; al bunu dök dök. al bunuğğğ..

3-5 sene sonra; bu ne lan. bu kaçıncı ya. kaldır sofrayı kaldırrrr

10 sene sonra; lan lannnnnnnnnnnn. şlappp

20 sene sonra; sessizlik.......

25-30 sene sonra; derin bir sessizlik.......................

hülasa yaşlandıkça susar o kükreyen aslan. kadının yanında kediye döner haspam.

30-50 sene sonra: u geçen pişüdüğün yimekten bağa yine yapsana, çok canım çekti...
ah canim benim sevgini katarak yaptigin yemegin icine zulfunun telini de katmissin. nasil duygulandim anlatamam.

demem tabii. bu ne kizim igrencsin. ööghh.
Sıkıntı olmayacak durumdur. O kadar emek var. Evet.
Mide bulandırır.
Kim yaparsa yapsın kıl çıkan yemeği yiyemem.
Sevgilinin saç telinden iğrenmek mi.

Yemeği bırakır saçlarını yerim ben ımyeh.
güncel Önemli Başlıklar