bugün

Para düşebilir ama biz O kadar düşmedik çok şükür.
Sevgilimin yanında 100 euro düşmesi için öncelikle iki şeye ihtiyacım var: Sevgili ve 100 euro.
10 kuruş bile düşse alırım diye cevaplanılması gereken soru. paranın para olduğunu bilen kişi eylemidir zira. açık ve net.
bazılarının bir daha düşünmesi gerek.
görsel
5 lirayı bile alırım, düşsün yeter.
(bkz: tabi lan manyak mısın).
100 euro olsa düşmemesi için dikkat ederim. Bu para ile birçok şey yapabilirsin. Parayı başkasına versen sevgilini öperken harcadığın enerjiyi başkası harcayarak senin yerine öpebilir.
100 euro düşse almam fakat türk banknotu düşse alırım. maksat atamın yüzü yere gelmesin. (bkz: ouwww)
(bkz: ultra mallık)
Öyle bir alınırki alası bile şaapılır.

görsel
Alırım tabi bak mesela yıl 2010 olsa almazdım ama yıl 2020 o parayla ne yapılır hem ne utanmam olacak sevgilimden.
Almayan göttür.
benden önce o alır.
Lafa gülen 100 euro der ki "o kadar da düşmedik." Tabi bunu duyan dolar hiç durur mu, Euroya döner ve cevabı hemen yapıştırır, "düşüyor mu böyle?".
kimse alamasın diye sevgiliyi paranın üstüne bile atarsınız. ben yapmam tabi size diyorum..
Bu da soru mu? Alırım tabii. Bu devirde Almayanın aklından şüphe bile ederim
düşüren kişiye vermek için rahatça alırım.

eğer yerde buluyorsak yine rahatça alır sevgilimle 50-50 bölüşürüm.

100 euro diyoruz.
tabiki de alırım az para değil.
Sevgilimle kapışırız o 100 euroyu almak için.
yere kadar ulaşmasına müsaade etmem...havada kaparım...haliyle yere düşmüş sayılmaz...
100 eu olsa 3 de takla atarım.
hangi sevgili? kim ki o? yoo ne sevgilisi kardeşim tek geziyordum ben caddede.
Ayağımla üzerine basıp, sevgilime ‘şunu al da çöp kutusuna at etrafı kirletmeyelim.’ derim.
100 eurom olma olasılığı daha olası şu an.
Düşen 100 euronun kime ait oldugunun bi önemi yok. Adeta bir jaguar misali atılırım ustüne.