bugün

sözlükte uzun zaman geçirilmesi durumunda karşılaşılabilecek durumdur.

+ya sözlük ya ben osman

-(bilgisayar başında umursamaz bir tavırla) sözlük

+hö
(bkz: bırak beni çek git bebeğim)
sözlükle evlenmek, sözlükten çocuk edinmek, sözlükle yağmurda el ele dolaşmak...sevgilinin olası son sözleri olabilir.
-Buraya kadar rvd! Artık ya sözlük ya ben! Karar vermenin zamanı geldi artık!
+Öyle diyorsan öyle olsun...Giyin ve git!
(bkz: sözlügü sikmek)
(bkz: facebookla sevgili olmak)
(bkz: olsa da dese)
ama kendine hiç şans tanımıyorsun cevabı verilesi sevgildir.
sen diyerek cevaplayacağım fakat sonra yine bildiğimi yapmama engel olamayacak sorudur.
yazarın entry girmesini engelleyen olaydır.
en çok duymak istediğim sözlerden biridir. nasip kısmet işte hiç duyamadım...
cesaretine hayran kaldığım sevgilidir.
sevgili veriyorsa sikeyim sözlüğü be. sanki bu sözlük sana karı bulacak anasını satayım.
sevgilinin sözlüğü kıskanması olayıdır. illa bir çözüm bulmak gerekirse; sevgiliyi de yazar yapmak en makuludür kanımca.
insanı ikilemde bırakan sözdür.
(bkz: insanın kendisini şeytan üçgenindeymiş gibi hissetmesini sağlayan laftır.)
üzgünüm sözlük, sevgilimden ayrıldım.*
- bülentt!!
+ ne vaar?
- ya iki dakka yüzüme baksan diycektim.
+ ya biraz sabret aklıma bişey geldi yazmalıyım.
- eeeeh yetti beeaa
+ noluyo lan kendine gel kızım manyadın mı lan?!
- ya sözlük ya ben
+ aha aferin seda bundan iyi başlık olur dur yazıyım hehe
- oofff!!!
benim sevgilim bu kadar net birşey söylemese de bazen -bu sözlük için fazla zaman harcamıyor musun ? ya da - benden çok sözlükle ilgileniyorsun, dediği olmuştu. Demekki böyle şeyler duyan tek yazar ben değilmişim. Sonuç olarak ikisi de hala hayatımda.
çok basit sevgili denilir sözlüğün sana küsüp id passwordu kabul etmiyecek hali yok 2 gün sonra takışırsın sevgili ile veyahut ayrılırsın sözlük kollarını açmış bekliyordur seni sahne senin.
+yine gelir gelmez oturduğun sözlüğü başına !
-ya hayatım tamam bi kaç entry giriyim kapatıcam.
+sen artık benle hiç ilgilenmiyorsun.(hügür hüngür)
- !?^^'!
kalbiniz laftan anlıyorsa sözlük seçin.
sonunda sözlüğün ağır bacasağı bir tercihtir.
sevgili bugün var yarın yoktur ama sözlük öyle mi sürekli açıktır ve potansiyel sevgililerle doludur.
kaç yalnız insan bu sözlüklerde tanıştı, aşık oldu, ayrıldı, yine barıştı, evlendi falan filan...
böyle salakça bir soruyu soran sevgilinin seçilme şansı zaten soruyu sorduğu anda bitmiştir.
benden sözlük cevabını alınca yıkılacak sevgilidir kimse sözlük sevgimizi sınamasın.*
secimim illaki ups boobs olacaktir.