bugün

Gerekli hijyen sağlandıktan sonra o daracık vajinayı sulanana kadar yalama durumudur.
+vajina -güzel şeyler gelsin başina
+kuku -güzel şeyler bulsun vuku.
sakın yapmayın bir kere yaptım iki gün kustum.
kendisi bir şey demiyorsa sakıncası yoktur.*
Çok müthiş bir duygudur 69 pozisyonu alırsınız güzel poposunu tam ağzınıza dayar vajinazı tam gözünüzün ucundadır ayırırsınız kalçalarını yalmaya başlarsınız daracık vajina deliği kabak çiçeği gibi ortaya çıkar ayırınca ağzınız vajinada burnunuz anüsündedir orgazm olana kadar hızlı dil darbeleriyle yalarsınız orgazm olduğunda arka deliği kasılıp gevşer sürekli kasılır orgazm olduğunu anlarsınız aynı anda hafif inlemelerde gelir işte o an o nu mutlu etmenin verdiği haz müthiştir.
+vajina -güzel şeyler gelsin başina
+kuku -güzei şeyler bulsun vuku.
öğğğğ.
töbe töbe.
kullanım kılavuzu
ön hazırlık süreci:
-etek traşı gereklidir.
-adet dönemi bitiminden en az 1 hafta geçmesi oral yolla bulaşabilecek hastalıkları engeller.
uygulama süreci:
-ısırma gibi bir eylem kesinlikle yapılmamalıdır.
-her 20 dil darbesi sonrası en fazla 2 kere vakumlama tekniği ile ileri uyarılmayla vazgeçilmez olabilirsiniz.
iş bitiminde yapılacaklar:
-kaç kere orgasm oldun gibi sorular kesinlikle sorulmaz.zaten biliyorsunuz.
-etek traşı yok ise sıra ile kürdan, diş ipi, diş fırçası ile ağız temizliğinizi yapabilirsiniz.
kız kiloluysa kötü koku ihtimali yüksektir, kaçma sebebidir.
Adet döneminde ise gayet güzel olan eylem.
(bkz: bu vajina nasil bir seydir ki emmi)
(bkz: ibnesiniz iğrençler)
Allah belanizi versindir.
Aile yada arkads yaninda telefonda sozluk acikken yazilan boyle igrenc başlıklar gozukecek sen ne bicim yerlere bakiyorsun diyecekler diye sıkıntı yasamaktir.
kaliteniz bu mu....
henüz hiç yapmadığım aktivite.
(bkz: sevgili).

iğrenç geliyorsa sevgili olmayın zaten.
vajina yalanmaz, klitoris yalanır. vajinanın hepsinin yalanması boşa kürek çekmektir. parmaklarınızı kullanın.

parmaklarınızı burnunuzu tıkamak için de kullanabilirsiniz.
Johnny amcanıza sorun o anlatır.
(bkz: coni amca nasıl yapıyon)
latince Cunnilingus olarak isimlendirilen eylem. doruk noktasını beraber keşfetmek isteyen her erkeğin baş vurması gereken, kadının size bir kere daha aşık olmasını sağlayan sanıldığının aksine iğrenç değil muhteşem deneyim zevk silsilesi.
eski sevgilim bunu çok istediğini söylemiş ve günlerce temizlik (hazırlık yapmıştı) ona rağmen yaparken çok iğrendim ve yapamadım.lafın kısası sıkıntılı iş (sağlam mide gerektiriyor).

edit : vajinasının yalanmamasına kızan bir yazar eksiledi galiba.
metalimsi pilimsi böyle gibicibicis bi tat aldikdan sonra sikerim amini deyip...
yağmur da başladı serinleriz birlikte.
vajina yalanmaz sahiden klitoris yalanan yer, ah cahiller.
iki taraf için de hijyen kuralları sağlanmışsa ve bütün koşullar elverişliyse ruhu bütün sıkıntılarından bir süre de olsa arındıran, gerim gerim gerilen hücreleri pamuk gibi yapan eylemdir. güzeldir.
bu eyleme pislik diyen ya ılıktır, ya da hiç bu keyfi yaşamamış, zirvelere ulaşmamış bir dişidir.
Yalayan için kötü, yalanan için güzel olaydır * tabi vajinasına göre değişir.