bugün

Bazen ağlatır, bazen küfredersin km'lere ama o özlem sevdiğinizle sizi daha bir bağlar birbirinize, sevginiz sığmaz artık kelimere.
Sevdiğinizi kurdun kuzunun eline teslim etmektir..

(bkz: evet o benim)
hasretlerinde sevdaya dahil olduğu gerçeğidir. hasretiniz büyüdükçe sevdanızda büyüyecektir.
Erkek kesinlikle aldatacaktir kiz ise garibim saf saf bulusma zamanlarini hayal ederek sadik kalacaktir.
(bkz: uzak mesafe ilişkisi)
boynuzu yiyeceğinizin resmidir. kaçarı yok.
"bunun duygusal boşluğu" var, "birine ihtiyacım varı" var "beni sevdiğine inanmıyordum"u var, "seni de diğerleri gibi sandım"ı var. bir sürü bahanesi hazır bile.
bazen göze alamamaktır mesafeleri. önce nedensiz kavgalar başlar sonra karşılıklı saygı ve sevgi tükenir.
sonuç mu? acılı bir ayrılık.
sevdiğini bilirsin, sevildiğine eminsindir ama gene de gururun elini cebine atıp da numarasını çevirmeni engeller. bitmiştir, pişman olduğunu söylemeye yüzün yoktur ki.
Yipratir. Mesafelere sevgi yetmez, yetemez.
zor ve hoş olmayan, insanın ilişkiden "sebepsiz" yere soğutan, nadir görüşmelerin olduğu ve cebinde paranın nadir kaldığı, nadir ve "nadide" durumdur..
erkek kişi için ilik kemik kurutan, triplere karşı bir zırh gerektiren durum.
mektupların hayata geçmesi durumudur. Günümüzde bu uğraş yani "mektup" yazma durumu o kadar nostaljik bir durum haline getirildi ki anlamak olanaksız. Ki bence tarihin hiçbir evresinden insanlar birbirlerine hiç şimdi ki kadar uzak olmamıştır. Eğer ciddi anlamda sevgili uzaktaysa ve mektup yazılıyorsa ortada verilen bir değer vardır. Çünkü mektup yazmaya ayıracak zaman ve özel olan kelimeler için özel biridir o... Onun haricindeyse öyle biri zaten yoktur. Ki şunu da ekleyeyim; yanyana olup da iki şehirden daha uzak olan insanlar gördüm.
istanbul'da yaşayanların yaşadığı durumdur. Aranızda nerdeyse 10 köy mesafesi bile olabilir.
Mesafeler bir otobüsle aşılabiliyorsa problem edilmemesi gerekendir. asıl endişe edilmesi gereken iki yürek arasındaki mesafenin artmasıdır.
kotudur hele ayni sehirde olup uzak olmak vardir o dahada kotudur amk.
ömürden ömür götürür, engeller sadece mesafeler değildir okumanız gerekir bir yanda sevdiğiniz kız bir yanda geleceğiniz, mantıklı olan okumaktır tabi ki okulu bıraksan ne olacak askere gitsen 2 sene gene ayrısın hiç değilse okulu bitireyim dersin ama o iki sene ömründen 20 sene götürür, nasıl geçecek diye kara kara düşünürsün, kızın ailesi çevresi baskı yapar oyalıyor derler kız sana trip atar onlara inanır sen elinden geleni yaparsın kızın tek cümlesi bütün yaşama enerjini alır içinden

"adam olsaydın da yanımda olsaydın"

ondan sonra sorgularsın acaba bu kız benim için uygun mu sonra kendinle çatışmaya girersin, bir yanın "baksana oğlum kız daha bu zamanda böyle diyorsa ilerde yarı yolda bırakır seni" diğer yanın " kızda haklı abi o kadar baskıya dayanamıyor tabi kurtulmak istiyor sende kızın yaşı gelmiş hala okul diye oyalıyorsun" der.

Elinden birşey gelmez tek seçenek vardır okulu bitirmek gerçi içinde hala bir korku vardır acaba okulu bitirdikten sonra adam gibi bir iş bulabilecek miyim sevdiğime bakabilecek miyim, elin kolun her taraftan bağlanmıştır derdin sıkıntın olmasa bile birden bu durum gelir aklına dert sahibi olursun ne adam gibi aşk yaşarsın ne de hayatını.
Seven kişinin gözlerinin hep uzaklara bakarak dalmasına sebep olur.
Bir süre sonra sevgilin olmamasına yol açandır.
Kötüdür hem de çok. Sarılmak ister insan gözlerinin içine bakmak ama yapamaz uzaktır çok iyi bilirim bunu içimde oluşan boşluğu. Ama tatlı yanı var bakın buluşma hayali ne kadar da ümit verir insana
güzeldir. mesafeler aşka engel değildir. duygular karşılıklıysa , aynı hasreti ,özlemi ve sevgiyi birbirlerine karşı hissedebiliyorlarsa iki tarafta , tadından geçilmeyecek gerçek bir aşktır.
O gitti ve ben bittim.

Şimdi bekle bakalım 5 ay daha

Sabır ve dua ile.
Kime göre neye göre değişir.

Gözden uzak olan gönülden de ırak olur?? derler.
Zaman gibisin......
güncel Önemli Başlıklar