1. 1.
    Bazen ağlatır, bazen küfredersin km'lere ama o özlem sevdiğinizle sizi daha bir bağlar birbirinize, sevginiz sığmaz artık kelimere.
    1 ... fulling
  2. 2.
    Sevdiğinizi kurdun kuzunun eline teslim etmektir..

(bkz: evet o benim)
    2 ... yok artik ricardo quaresma
  3. 3.
    hasretlerinde sevdaya dahil olduğu gerçeğidir. hasretiniz büyüdükçe sevdanızda büyüyecektir.
    1 ... dogrucu tosba
  4. 4.
    Erkek kesinlikle aldatacaktir kiz ise garibim saf saf bulusma zamanlarini hayal ederek sadik kalacaktir.
    -1 ... jelibonlu menemen
  5. 5.
    (bkz: uzak mesafe ilişkisi)
    2 ... bencereninperdesi
  6. 6.
    boynuzu yiyeceğinizin resmidir. kaçarı yok.
    "bunun duygusal boşluğu" var, "birine ihtiyacım varı" var "beni sevdiğine inanmıyordum"u var, "seni de diğerleri gibi sandım"ı var. bir sürü bahanesi hazır bile.
    ... tanrininuveyoglu
  7. 7.
    bazen göze alamamaktır mesafeleri. önce nedensiz kavgalar başlar sonra karşılıklı saygı ve sevgi tükenir.
    sonuç mu? acılı bir ayrılık.
    sevdiğini bilirsin, sevildiğine eminsindir ama gene de gururun elini cebine atıp da numarasını çevirmeni engeller. bitmiştir, pişman olduğunu söylemeye yüzün yoktur ki.
    ... ikinci nesil olgun caylak
  8. 8.
    Yipratir. Mesafelere sevgi yetmez, yetemez.
    ... parlakmavi
  9. 9.
    zor ve hoş olmayan, insanın ilişkiden "sebepsiz" yere soğutan, nadir görüşmelerin olduğu ve cebinde paranın nadir kaldığı, nadir ve "nadide" durumdur..
    ... sefiri ilohh
  10. 10.
    erkek kişi için ilik kemik kurutan, triplere karşı bir zırh gerektiren durum.
    1 ... people are still having sex