1. 1.
  süper bir gece gecirmişsinizdir acayip güzeldir sonunda yorgun düşersiniz uyumaya karar verirsiniz sevdiceyinizin arkasına yapışır sımsıkı sarılırsınız o da sizin elinizi sımsıkı tutar kolunuza sarılır. 10 dakika içinde sevgili uykuya dalar ancak siz rahat olmadığınızı farkedersiniz uyuyaıyorsunuzdur ama çekemezsiniz o kolu kıyamazsınız ona ulan varsın uykusuz kalayım kolum onda kalsın dersiniz ne büyük fedakarlık ama...artık tek kolunuz vardır diğer kol uyuşsa da kopsa da hareket ettiremezsiniz. yastığınızı düzeltmeye çalışırken omzunuzun çıkma tehlikesiyle karşı karşıya gelebilirsiniz bile ama sabah uyandığınızda bunların hiçbir önemi yoktur çünki bunları sadece siz biliyorsunuzdur ne bir teşekkür olur ne de bir minnet duygusu ama sizin gözleriniz kan çanağı olmuş olsa da yine de onun yüzüne baktığınızda kendinizi mutlu hissedersiniz sonra aklınıza yarın finaliniz olduğu ve hiç çalışmadığınız gelir sonra aman salla dersiniz hala mutlusunuzdur.

  (bkz: mal mıyım lan ben)
  7 -2 ... ciyzis kirayzs
 2. 2.
  sevgili yüzünden yatağın geri kalan %2 lik bölümüne sığmaya çalışmakla aynı kapıya çıkar.
  2 ... corpsefire
 3. 3.
  bu nadide tespitini paylaşan arkadaşınıza şu karşılığı verebilirsiniz; başlıyacam sevgiline ama yeter anladık birader sevgilin var, süper!! geceler geçiriyorsun, sabahta kolunu bırakmıyor sevgilin(artık nasıl bir anı bıraktıysa o kol).
  Daha beteri için; (bkz: sevgilinin uyurken bacağı esir almasi)
  5 -1 ... abi bana yerversene
 4. 4.
  bi de temas eden yüzey terden yapış yapış olmuştur ki allah kahretmesindir.
  5 ... uns abare uns duns des
 5. 5.
  ertesi gün kolun nadasa bırakılması gerekir yoksa uzun dönem verim alınamaz.
  3 ... absurdistan
 6. 6.
  ne güzel şeydir. özlenilen sevgiliye selamlar olsun.
  3 ... iblis
 7. 7.
  şöyle dört - beş ay , maksimum bir yıl boyunca kızın kafası , erkeğin kolu ağrıdığı halde bir türlü dile getirilemeyip eziyete dönüşen , en sonunda kolun çekilip iki tarafında rahatladığı durum.
  2 ... emi13
 8. 8.
  beton dökülmüş gibidir o kol istesede çıkamaz ordan. kıyıp kaldıramazsında, uyuşsa da sesin çıkmaz, sağa sola dönemezsin, uykun kaçar bazen ama tüm bunlara değer seviyorsan. sevmesen zaten arkanı döner uyursun.*
  5 ... ejmelma