bugün

sinir olunması gereken eylemdir. bir şey söylersiniz unutur. ara dersiniz unutur. genel olarak söylediğiniz yada yapması gereken ne varsa unutur. fakat nedense kendi için yapması gerekenleri unutmayan kişidir. defalarca trip atarsınız fakat hala kendisine gelmek için milim çabası olmaz. unutttum der işin içinden çıkar,sıyrılır. sonuç : siz sinir hastası olursunuz, o unuttum der ve rahat huzurlu hayatına devam eder.
doğum günleri,ilk buluşma günü,ilk el tutma günü,ilk geğirme günü vb gibi özel günleri de unutabilitesi olduğundan bazı zamanlarda yararlı olabilen sevgili türüdür..
insanı çileden çıkaran durumdur.
ayıplanılacak bir durumdur, ancak bu durum eski sevgilinin doğum gününü unuttuktan bir ay sonra aynı gün doğum günün kutlu olsun diye mesaj çekmek ve karşı taraftan gelen benim doğum günüm bir ay önceydi lafına aaa öylemiydi ben bu ay sanıyordum diye karşılık verilmesiyle düzelebilir.
kimi sevdiğini unutmaması için dua edilen sevgilidir.
herşeyi hatirlamasindan iyi oldugu kesindir.
ne kadar unutkan olduğuyla doğru orantıda sonucları değişen durum.
hayati meselelerde, ortak geleceği etkileyen olaylarda unutkanlık, gurur kırıcıdır.
herşeyi unuturlar, (bkz: sevgiililer günü) nü unutmazlar. (bkz: menfaatci sevgili modeli)
sevgilisini de unutması durumunda büyük zorluklar doğurabilecek olay. zira her gün kendinizi tanıtmanız gerekecektir.

(bkz: fifty first dates)
keske ayrıldıktan sonra da aynı durumda olunabilse diyen sevgilidir.
(#2673714)
(#2673698)
kötü anları da hatırlamıyorsa kinci olmayan sevgilidir.