bugün

bugün ben değil bi arkadaş diye söze girilir ama arkadaşın ağlandığı durumdur. sevgilim dediğim insan bana bugün mesaj atmadı diye bana sorması.

- sevgilim bana bugün hiç mesaj atmadı.
+ ergen gibi konuşma ilişki uzmanı mıyım ben?
mesaj hakkı bitmesi olasılığı yüksek olanbir durum.
Eğer mesaj atan hep sevgilisiyse, bu sefer de onun ilk mesaji atması gerekiyor. Sevgilisi alınmıştır hep gunün ilk mesajını o atıyor diye. bu yüzden mesaj atmıyarak bakmak istemiştir, o atıcak mı diye. Alındığını Dile getirseydi belki dalga geçerdi diye, birşey demeden test etmek istemiş.
bir keresinde sabah dersim olduğu için atmamıştım, öğleden sonra da arkadaşla pese gitmiştik o yüzden atmamıştım.
sonra ne oldu derseniz; iki gün boyunca o mesaj atmadı.
genelde sebebi mesaj hakkının bitmesi olmayandır. bir insan ciddi anlamda önemsediği ciddi olduğu bi sevgilisine isterse arkadaşından rica eder isterse ankesörlüden arar isterse yoldan geçenden rica eder bi şekilde haber ulaştırır.

ya başına bişey geldiyse gerizekalı, ya da hiçbişey olmasın tripliysen de bilelim yalamayalım kıçını o ne öyle haber etmemeler falan.
(bkz: Merveler)
Faturasını yatıramamış fakir bir sevgilidir. Katli vaciptir.
dert edilmemelidir. dert etme çözüm üret. o mesaj atmıyorsa sen at, herşey karşılıklı arkadaş. o ne kadar emek veriyorsa sende o kad... pardon bu işe yaramıyordu değil mi ? bir taraf kendini sevdirmek için öbür tarafı iyice çürütmek zorundaydı. tamam, şimdi hatırladım.

her neyse, siktir olup gidiyorum şimdi buradan. son sözüm ise; sen mesaj at bakalım ne olacak. belki döner.

not : gece gece ne bu sinir bende anlamadım.
Arada yapılması gerekendir. Ulan hergün konuşacak ne buluyorsunuz anlamıyorum ki! Az motorunuz soğsun la. Evet.
sevgilinin hep ben mi atıcam lan deyip ilk mesajı sizden beklemesidir. e siz de atmazsanız gayet normal. buhar olsa haberleşemezsiniz bu inatla.
en azından bir günaydın, iyi geceler denmemişse taraflardan biri için gece iyi geçerken öteki için hüzün ve hüsranla sonuçlanacak acıklı olaydır.
bir kenara yazıp günler sonra aynısını yapın ki delirsin.
http://i.hizliresim.com/eo2B3Q.jpg
o da bişey mi 20 yıldır atmayanı var. ben değil de bir arkadaş. *
aranılır ve neden böyle yaptığı sorulur.
mantıklı bir cevap alınmazsa anında bitirilir. hatta yüz yüze buluşmadan ilişki bitirilir. hemen yeni sevgili yapılır. bir güzel sevişilir.
seviyorsan cok can sıkıcıdır.whatsapp tan konusuyorsaniz süreli son cevrimici saatine bakarsiniz falan.kisacasi boktan bir durum tabi sevene.
yanınızdaysa sorun olmayacak durumdur.
sevgilinin tüm gün mesaj atmaması, platonik sevgilinin mesaj atması.
çok anlam yüklenen mevzudur. atmaz atmaz yahu ? müsait olamamıştır çok yorgundur hastadır bi şeydir. belki kontör parası yoktur. bunlar sevmiyor mu demektir?
yapmayın lütfen bu sebepten insan mı harcanır ?
(bkz: göt lalesi)
Polyanna olmanın alemi yok. Bir işler karıştırdığının resmi kanıtıdır.
mesaj atmıyorsa ölmüştür. yada umarım tır çarpar
kesin vurduruyordur. kız erkek farketmez!
mesaj atmanızı beklediği içindir ama artık sevgili olduğunuz için atın artık yani dedirtir.
atacağı binlerce gün kalması durumu.
ben tam 6 yıldır bekliyorum. yanlışlıkla bile olsa.