bugün

iyi bir şeydir. zira bir kız trip atmayı bırakıp mantıklı şeyler söylemeye başlamışsa size olan aşkı bitmiştir.
(bkz: trip atan sevgili)

(bkz: mobil haliyle aramaya inanmak)
sevgiliye 'senin ben tribini yerim' gibi bir cümle söylenmelidir. birşeyciği kalmaz ondan sonra sevgilinizin.*
yenir o.
çekilmeyendir. Belki aşıksan çekilir de o konuya pek açıklık getiremeyeceğim tecrübe sahibi olmadığımdan ancak sevgilinizle büyük bir aşk yaşamıyor ve alışkanlıktan ötürü beraberseniz eğer o zaman dünyanın en salakça hareketiymiş gibi gelir. Sevgilinin ne ergenliğini ne çocukluğunu bırakırsınız. Bazen de bildiğin sevgiliden soğuma sebebidir tripler.
(bkz: sevgilinin olimpiyatlarda trip atma rekoru kırması)
(bkz: trip advisor)

yaratıcı olmayan kişiler için aslında mantıklı lan.
ilişkide normaldir. trip çekemeyen sevgili vardır bir de, aman Allah'ım! çok atarlı olur böyleleri, "hiç erkek tribi çekemem ben yeeaa" derler. bak şimdi, kafalara gel aga. ulan dımbık, trip niye atılır? karşı taraftan bir özür, bir cilve ne bileyim alttan alma vs. beklendiği için atılır. ama gel gör ki bayan kişi bunların hiçbirini yapmaz. adeta ÖZÜR DiLEME MEKANiZMASI ÇALIŞMAZ kızda. yok yani, çarpışmıyor protonlar. ne bir cilve var ne bir alttan alma. YOK ARKADAŞ YOK! sen soğuk davranırsın, taak diye anında buz kesilir bayan kişi. ama bir de kendi trip atıyorsa işte o zaman dünya tersine dönmelidir. çikolatadan yataklar yapmalısınız efendime söyleyeyim küresel ısınmayı bitirmelisiniz vs. diyeceğim şu ki sözlük, kızlar çok zor. şöyle trip atmayan veya siz trip attığınızda gönlünüzü almaya çalışan bir kız tanıyorsanız ayarlasanıza onu bana.
ağzına burnuna laflarla sıçtıktan sonra özür dilemeyi akıl erdirebilen kızlar da vardır ki sanki bu özür dileme işi erkeklere yüklenmiş bir olaymış gibi. bak nasıl sinir yaptım şimdi lan.
27+ bir kadın değildir.
17-22 yaş arasındaki kadının yaptığıdır.
Bu sabah başıma fazlasıyla gelendir. Gece saat 3 de uyumuşum. Sabah 8 de beni arıyor. Defalarca aramış iştr uyanmışım birisine sonra açtım noldu falan diye. Canı sıkılmış aramış. Son görülmem saat 3 de whatsapp da. Sonra kızdım. Neymiş efendim uykundan fedakarlık edemiyor musun? Üstüne üstlük defalarca aramış ve uyuduğumu anladığı halde kaldırmak için direnmiş. Sonra trip çekiyoruz anasını satayım.