bugün

oldukça sinir bozucu tiptir. "geçen bir arkadaşım ses tonun çok güzel kullanmayı düşünür müsün dedi. sence de güzel mi?" ya da "bir müşterim geldi fotoğrafımı çekmek istedi ne varsa yüz hatlarımda çok güzelmiş sen de beğeniyor musun?" tarzında gereksiz laf kalabalığı. zira o insan beğenilmiştir ki onunla olunmuştur, takdir edilecek özellikleri zaman ve mekan müsait olduğun da zaten dillendirilecektir. tüm bunlara hiç gerek yoktur. hayattan soğuma nedenim.
giderek daha fazla itici olan ve rahatsız eden bir haldir.
sevgiliyi kıskandırmak için yapmıştır.

şu mesajı veriyordur ya da:

sen benim güzel yönlerimden hiç bahsetmiyorsun, bak elalem nasıl farkediyor. senden de duymak istiyorum bunları.

birden bu tarz şeyler söyleyin efendim sevgilinize. çok hoşuna gider ve unutamaz.
cinayet sebebidir arkadaş.
koç burcu olması.
aslan burcu erkeği olmasından kaynaklı durumdur.
sevgilinin sürekli emirler yağdırmasından iyidir.
ardınıza bakmadan kaçmanızı gerektirir.çekilmezdir.
genelde özgüvensiz ama sadece poposu kaldırılmış şakirt veya kezban davranışıdır.
he sevgilim öylesin desen geberir misiniz, ölür müsünüz ya da hayır öyle değil deseniz ne olur sanki, bunları kimsenin kimseleri tanımadığı yerlerde söylemek yerine sevgilinize söylemek her iki taraf için de anlaşmayı daha kolay kılacaktır. diğer her şey için sözlük yeter zaten bu konular hariç.