bugün

(bkz: sikerim böyle aşkın ızdırabını)
ilişkiye yeni başlanmıştır ve daha ilk buluşmadır.hatun kişi mutludur sevgi doludur.erkek kişi ise tam bir kütük olma özelliği sergilemektedir.3 saat hatun kişiye eski hatunlardan bahseder hatun kişi baygınlık geçirir ve ilişki burada biter.
bir yere kadar anlayış gösterilebilecek durum.bekleme süreci vardır. okişiyi tamamen kafasından atabilmesi için.ha kimisi der ki soru işaretleri bitsin,hazır olsun oyle gelsin.ve bir yerde de haklıdır.ancak anlayış gosterilip dinlendiği halde devam ediyor ise bu durum uzayarak.o zmaan bir şeyleri gozden geçirmek gerekiyor demektir.zira bu durum sürekli dinleyen kişi değersizleştirmeye,ikinci plana atmaya başlar ki ilişki de bu da hoş olmayacak bir durumdur.
eski sevgilisinden bahsederek ne yapmaya çalıştığı anlaşılmaz sevgili türüdür. bitmiş bir ilişkinin ardından konuşmak ne yeni ilişkiye ne de eski ilişkiye bir yarar sağlar. şu anda yanınızda olan kişinin bir süre sonra bunları dinlemekten sıkılıp gitmesi an meselesidir. geçmişi geçmişte bırakarak yola devam etmek gerekir.
(bkz: kızım sana söylüyorum gelinim sen anla)
ayrılık sebebi.hatta daha da ilerisi cinayet sebebi. sacın basın yolunup sevgilinin suratında sigara söndürmekle sonuclanabilecek durum.
ileriye dönük mutlu olunamayacağının işaretidir.
sevgiliden ayrılmak için kullanılan bir tekniktir.
Sus seni ayrı onu ayrı s*kerim. (bkz: kullanmak için can atılan replikler)
Kötü bir durumdur. Sevgilinin değil de kendi kafanda sevgili adayı olarak gördüğün hoşlandığın kızın sana devamlı eski sevgililerinden bahsetmesi daha kötüdür. Her iki durumda da de eve dönerken mutlu dönmek yerine bomonti-tuzlu fıstık ikilisiyle dönmeye iten durumdur. *
kıyas manyaklığıdır. böyle bir sevgilim vardı kendisi bir zamanlar eski sevgilimdi hep kendisini anlatırdı. bayatladı ve kurtuldum.
sevgilinin eski sevgili olmaya doğru koşar adım ilerlemesidir.
unutamamış. *
aynı yanlışları yaparsan canını yakarım demektir.
en can sıkıcı durumdur. erkekler buna hiç gelemez.
15 yıllık bi ilişkiden yeni çıkmışsa küçük bi ihtimal hoş karşılanabilecek durum. küçük dedim ama.
eski sevgiliden bahseden sevgiliyi terketme vaktinin geldiğinin göstergesidir.
(bkz: NASıL katil oldum)
bak bakta örnek al tarzında bi nevi sana olan misillemesidir.
yallah onun yanına diye postalanması gereken kişidir. kadın veya erkek fark etmez, anında şutlanması icap eder.