bugün

erkekleri delirten bir durumdur. sevgilinize olan özlem tavan yapmıştır, onu görme isteğiniz had safhadadır. ama o yanınızda bir dakika bile durmayıp "eagle ben arkadaşlarla gezicem" demesiyle sizi orada öylece bırakıp gitmesi durumudur. erkek bu dakikadan sonra ne yapacağını bilmez. kızıp bağırınsa olmaz, sessiz dursa içi içini yer. en berbat durumlardan biridir.
Igrenc bir durumdur. Sayet eagle kardesimiz hayatinin bu asamasinda bu durumdan muzdaripse kendisine gecmis olsun diyoruz.
Bu tur kizlarda genellikle simariklik, vurdum duymazliz, bencillik belirtileri vardir.

En saglami, bu kizlardan uzak durmak yada onlarin anliyacagi bir dilden konusmaktir.
ayrılık çanlarının çaldığı zamanlardır.
-alo nerdesin aşkım.

-arkadaşlarımla dolaşıyorum.

-kolay gelsinn.çatttttttttt.
en sinir bozucu durumlardan biridir, arkadaşlarını size tercih ediyor olmasına mı yanacaksınız yoksa sizin kısıtlı vaktinizi aklına getirmediğine mi yanacaksınız bilemezsiniz.
kolayı var dedirten durum, siz de arkadaşlarınızla gezin ya da tüm arkadaşlarınızı toplayın hep birlikte gezin. böylece hem sevdicekle de olmuş olursunuz hem de arkadaşlarınızla. *
arkadaşlarını sizden daha çok önemsediğinin göstergesidir. (bkz: sevgiliden ayrılma sebepleri)
erkek versiyonları için 2 haftadır görüşmemenize rağmen halı saha maçına gidenleri de mevcuttur. "halı saha sensin top da sana girsin" denir içinden ve telefon kapatılır. hatta durum devam ederse "sana halı saha, top ve kaleci ile mutluluklar" dilenir, aradan çekilinir.
sevgili olma durumunun son demleridir. ayrılık kaçınılmazdır.
kiz arkadasin erkek arkadasini sallamadigi durumdur... bu durumda yapilacak tek sey sizi eskiden sürekli arayip rahatsiz eden kizi arayip hafta sonu bos olup olmadigini sormaktir...
Sizi aradaginda arkadasinizla beraber oldugunuzu, su an cok mesgul oldugunuzu ve onu daha sonra arayacaginizi söyleyip aramamaniz en dogru cözümdür...

(bkz: üzüm üzüme baka baka kararir)
iplenmemesi gereken olaydır. olaya kendi tarafımızdan bakarsak, vazgecilmez bir fırsattır. kaçamak zamanı gelmiştir.
ayrı şehir aşıkları ıcın gayet normal olan durumdur. hep beraber gezmeniz mümkün olmadıgından, dogal karsılamak gerekır.
sevgilinizin de arkadasları oldugu ve onlarla vakit gecirme istediği göz önünde bulundurularak normal karsılanan durumdur.. * *
kıskançlığı doruğuna çıkartacak olaydır.kendinizi yersiniz o zaman zarfı içinde..
hemen oturup kendinizce bir adalet sistemi geliştirdiğiniz ve akabinde "insafınıza göre" bir ceza biçtiğiniz olaydır.

şöyle ki;

madde bir: şte bu benim terazim, sol tarafa benım yaptıkarımı sağ tarafa da sevgilimin yaptıklarını koyalım, one göre de bir karara varalım deniz ve euzu besmele çekilir.

sol taraf. ben o maç izlesin diye mutfakta sessizce yemek hazırladım.
o maçtan sonra kıcını devirip uyudu.

ben haftalardır bulusmadık diye bulan yaptım, bakalım o ne yaptı?

sağ taraf: işten yorgun argın gelip halı saha macına gitti.

karar. ayrılık.

kır kalemi hakim bey
kesinlikle olaya müdahale edilmeli, sert bir tepki gösterilmelidir. aynı durum bir daha tekrarlanıldığında ayrılın gitsin. sizi sevmediğinin işaretidir bu. dönüp arkanıza bile bakmayın.
cildirt beni delirt beni sevgilim kafama sıkar giderim.
her dakika mıc mıc sevgiliyle gecmez ki , ilişkinin cılkı cıkmaması için yapılması gereklidir.
gayet anlayışla karşılanması gereken bir durumdur,sevgilinin varlığı gibi arkadaşların varlığı da bir gerçektir, diğer gerçek şu ki arkadaşlarla daha fazla eğlenilir.
o yokken arkadaşlar vardır insanın hayatında. Sevgilinin olmadığ bir sosyal hayatın da vardır. Onsuz keyif aldığın insanlar da. Siyam ikizleri gibi sürekli birlikte mi olmalı, biraz özlemeyi bilmeli insan. Herkesin kendi hayatı var sevgili olunca her dakika mesaj atıp her dakika birlikte mi olmalı? Herkes birbirinin hayatına saygı duymalı.

Ben kız kıza gezmek istiyorsam o da halı sahasına gider ya da ben kız kıza sinemaya gidiyorsam o da erkek arkadaşlarıyla veya samimi kız arkadaşlarıyla tatile gidebilir. Bunda bir sakınca olmamalı.
bu zihniyet yüzünden sevgili yapınca bütün arkadaşlar tek tek gidiyo.
arkadaşlarını tercih etmesidir aslında.
durum bu hale geldiyse eğer, ilişkinin sonuna doğru gelindiğini anlamanız gerekiyor. Elbette iki taraf da arkadaşlarıyla vakit geçirecek, kendine ait zamanı olacak ama size hic vakit ayırmayı hele bir de arkadaşlarını bahane ediyorsa durup bir düşünmekte fayda var.
Hep kendisine vakit ayırınca boynuzluyorlar azizim. Olması gerekendir.
güncel Önemli Başlıklar