1. 1.
  sevgilisi siyah kuşak sahibi karateci olan bir kızsa eğer hiç sorun olmayacak, aksine kız açısından bakıldığında vereceği güven duygusu nedeniyle hoş bir durumdur. ancak siyah kuşak sahibi olan hatun kişi ise, erkek için fazlasıyla kötüdür.

  olası bir kavgada kız arkadaşınızın kafasının attığını düşünsenize! üstelik kendisi siyah kuşak sahibi. haşat eder lan adamı1 salonda kırdıkları kiremit gibi parça pinçik eder. o yüzden her daim süt dökmüş kuzu gibi durmak zorunda kalırsınız yanında. "dehööyyytt! benim dediğim olacak" diye haykırdığı zaman, "tamam aşkım" demekten başka çare mi kalır anasını satayım?

  salondan tribe girmiş bir halde yanınıza gelip, "hoşgeldin hayatım!" diyerek uzattığınız yanağınıza ayağının tersiyle koyup dişinizi dökerse de şaşırmayın. hatta hoş karşılayın, sakinleştirmeye çalışın. ona karşılık vermek fayda getirir mi lan? milletin içinde, cüneyt arkın ın dövdüğü figüranlara dönersiniz valla. ağzınız gözünüz kan içinde kalır.

  hele ki aldatırken yakalnırsanız, yemeyinde yanında yatın o vakit. azıcık asabi biriyse, hem onu aldattığınız kişinin hem de sizin .miniza koyar, hacamat eder. malülen emekli olursunuz direkt hayattan. ciddiyim lan! siyah kuşak karateci hatun, sokak dövüşü filan karşılık vermeye yeter mi hiç?

  velhasılı kelam; sevgilinizin karateci olmak gibi bir niyeti varsa engel olun. eğer halihazırda karateci ise; "aids im ben aslında", "frengiyim ben esasen!" ya da "çok erken boşalırım, o kadar ki daha sesini duyar duymaz" gibi bahaneler uydurun ve ayrılın. can güvenliğiniz için şart bu. dinleyin beni.
  4 -2 ... jadeh
 2. 2.
  + aşkıım hoşgeldin! (ayağa kalkıp yanağını uzatıyor garibim)

  - aiii yaahh!

  + ananı skii! çenem kırıldı. (iç ses)

  - hayatım bişeyin var mı aşkım? valla çok özür dilerim, çok kaptırdım bugün kendimi derse.

  + çene mi kırdın hayvan nejla!

  - waa daaa!

  + anunagoyyiim dişler de gitti (iç ses)

  - ühühüh hayatım tekrar özür dilerim yaa. valla istemeden oluyo. savunma reflekslerini öğrendik bugün ama ben sözlü saldırılara da tekmeyle karşılık veriyorum. abarttım hayatım yaaa. bişiin var mı?

  + ağa ğağağğa (konuşamıo ki abim cevap versin adam gibi)
  .
  5 -2 ... jadeh
 3. 3.
  kişi de sevgilisi gibi bir savunma sporunda siyah kuşak sahibiyse evde yaşanabilecek küçük tartışmaların bile mortal combata dönüşeceği durumdur.
  1 ... rakimalboga
 4. 4.
  kız arkadaşının siyah kuşağı varsa bir erkek için utanılacak durumdur.ters bi ortamda kız korkusuz halleder işi size de seyretmek düşer.
  1 ... kazim bisey mi lazim