1. 1.
  uzaklara gitmiş ve uzun zamandır görülemeyen sevgilinin saç tellerini kesip ne zaman özlem duyulsa koklanması için gerekli eylem.
  #3320937 :)
 2. 2.
  "terk eder gider de arkasından büyü yaparım. kimselere yar olmasın." tarzında şizofren bir bünyenin de yapabileceği şeydir.
  #3321003 :)
 3. 3.
  ileri de beni bırakırsa bende onu unutamazsam mantığıyla halde hazırda saç teli bulundurup bana bağlansın büyüleri yaptırmayı düşünen insanların yaptığı iştir.
  tabi birde olayı duygusal boyutun zirvesine çıkarmış hayatta aşktan sevgiden daha önemli şeylerin olduğunu idra edemeyen başak işi gücü olmayan inların yaptığı gereksiz bir iştir
  #3321390 :)
 4. 4.
  Bana ait olan hiçbirşeyi yoktu. Tamam ufak bir hediye almıştı ama... Ona ait birşey olsun istedim. Giydiği t-shirt ü sakladım mesela. Birde yastıktan topladığım saç tellerini... Hala durur cüzdanımda.
  #26848522 :)
 5. 5.
  aşkın en naif hallerinden biridir. dünya üzerindeki geri kalan millyonlarca insana hiçbişey ifade etmeyen şeyin, sana dünya üzerindeki geri kalan milyonlarca insandan daha anlamlı gelmesidir.
  #26848979 :)
 6. 6.
  Ergenliğin orta zamanlarında bir kız arkadaşım var ama nasıl afet.
  Kızıl saç, bembeyaz ten ve yeşil gözler.
  Kendimi nasıl şanslı hissediyorum anlatamam.
  Bir gün bu kızla oturuyoruz saçlarını kestireceğini söyledi ben de romantik olur diye gaza gelip bir tutamını bana sakla sevdiğim gibi bir cümle kurdum.
  Kız saçını kestirdiğinde bir tutam verdi tabi.
  Neyse abiler biz kızla ayrıldık ama ben sözde aşktan nasıl ölüyorum.
  o bir tutam saç hala ben de saklıyorum sonsuza dek öyle kalacak gibi cümeleler içeren bir destan mesaj attım.
  Saatler sonra boya benim saçım diye yanıt geldi.
  Sinirden kudurmaya başladım
  senin amk ben sana bir büyü yaptırayım da gör dedim.
  Tabi yalan söylediğimi kız da biliyordu.
  Saçları da çöpe atmıştım.

  Geçenlerde d&r da gördüm bu kızı Fransız dili ve Edebiyatı okurken beceremeniş bırakmış, sınava tekrar girmiş bu sefer de çakmış.ayrıldıktan sonra hiç bir şeyi rast gitmediğini büyün tutu diye dile getirdi.

  albert camus-veba bulamadım yardımcı olur musunuz? deyip son golümü attım.
  #33786673 :)