bugün

ilk başlarda hoşuma gitmeyen ama sonradan alışkanlık yaptığım bir durumdur.
not: Erkeğim.
- aşkım cok acıktımmmm
+ al bitanem.
- oleeeyy bugün dolar getirmişin
+ evet hemde 100 dolar afiyet olsun.
- yuppbaaa
not: adam değildir.
Aşağılık bir durumdur. heleki iki tarafta öğrenciyse ve taraflardan biri diğerini sürekli sömürüyosa bu utanmazlıktır. uzak durun, yaklaşmayın.
şerefsizlik. en azından bence.
zengin bir sevgili bulursam yapacağım iştir. biz de memur çocuğuyuz kardeşim.
Angutyus anlatir...

Bundan tee yillar once... Biyiklar yeni terlemis, sirf babaya inat olsun diye gecenin bi koru kacmisiz evden gelmişiz alanya ya. Onca zaman sonra buraya ne derdine geldiğimizi unutmuş; 250gram uğruna varimizi yogumu heba etmeye baslamisiz... Arada ingiliz , ispanyol Hatunlar gelirdi, çoğu 35 yaslarinda, Kocasindan bir şekilde ayrilmis ve kariyer sahibi. Biz de bu hatunlarin tokmakcisi olurduk. Kadina verdiğimiz hizmet karsiligi aldigimiz kolye, künye ve bilumum takinin haddi hesabi yoktu. Buna jigololuk denmese de biz de o mesleğin farkli bir grubuyduk.
helaldir. yerken bogazinizda kalmaz. oh catir catir.
en sevdiğim eylem. ohh beleş olunca daha bi tatlı olur.
türkün parası yenirmi?
sonra yediğini boğazından götürür ben aldımda yaptımda bik bik bik sözlüğe bile başlık olur.
alman usulu takılın .
erkek için uzucu durum.
kız için normal durum.
adam ol canımı ye.
para ne için var.

neyse aklıma geldi yazdım.
Hoş olmayan bir durumdur. Özellikle bir erkek bunu yapıyorsa benim için bitmiştir, daha da görüşmem.
Sevgiliyken yemek iyi de aynı adamla evlenince koca parası yemek sıkıntılı.
sonra burnunuzdan getirir en iyisi herkes kendi hesabını ödesin kafa rahat.
son zaman tuketim aliskanliklarinin getirisi midir nedir bilmem, maddiyatla sevgi ispat cabalarinin peydah oldugu gunumuzde epey tanik oldugumuz hadise. ya yedirmeyin arkadaslar gerizekali misiniz? bakin bunu gidilen yerde odenen hesaptir bilmem ne oyle ufak tefek seyler icin soylemiyorum. oyle seylerin lafi zaten edilmemeli, yani neyse bunu konusur halledersiniz benim mi ustume vazife? ben esas bugun tanik oldugum olaydan dertliyim. nisanlisi hatuna iki bin liralik telefon almis arkadaslar. evet iki bin liralik telefon almis. nisanlisidir alir diyenleriniz olacaktir elbet. olabilir. fakat bence alamaz, almamalidir. ya hayir yani siz napiyonuz ya? gozunu seveyim bu zamanda babam bana almiyor telefon birak iki bin liralik telefon, bin liralik almiyor. e hakli, yok mu kendi paran? var kendi paran. mk arkadaslar niye birbirinize boyle pahali hediyeler verip birbirinize maddi yuklerle sevme sorumlulugu yukluyorsunuz ya? sevgiliye gelir kapisi olarak bakmayan her akil insana boyle hediyeler yuk olur, tabi normal gelirli insanlardan bahsediyorum. ya adam sana yemek ismarlasa ekmegini yedim nasil ayrilayim vicdani yapan insanlardan bahsediyorum tabi ben. yoksa ne bokunuz varsa yiyin cok afedersiniz.

size acayip sinirliyim gerizekali tuketim cilgini sevgililer.
Olması gereken.
Yedirmem alman usulü yapardık. yapardık da şey derdim aaağğ cüzdanı evde unutmuşum bir yol sen öde be gibisinden. Ikinci buluşmada tuvalete gidiyorum diye kaçar topuklardım ama künefeyi gömdükten sonra.*

Şaka şaka alman usulü candır.
bizde hesabı ödemeyen kişi ödeyene parayı verebilmek için güreşir.

güreşilmemişse de çaktırmadan parayı cebe sıkıştırmak için ince planlar yapılır.

hesap ödeme şöleni resmen.
Zenginse ve istiyorsa neden olmasın?
Masum yazarları gösteren başlık.
Sen masum masum yedirirsin ama aslında kullanılıyorsundur.
Bence yedirmeyin beyler. Evli değilsiniz, kasanız bir değil.
Ben yemem şahsen. Ne alaka aq? Herkes yediğini ödesin işte.

Bazen diyorum ulan kezban, ye gitsin. Kötü ol sen de. Ama piçlerin cezasını iyi erkeklere kesmemeliyiz tabi.
anlatsan linc yersin anlatmasan olmaz.

ben bir kadini seviyorsam parami esirgemen zaten savurgan bir adamim.
zaten ne icin calisiyoruz aq.
surada yasayacagimiz kac sene.

niye lan icmek istiyorsunuz herkes kendi birasini mi aliyor geliyor eve.tatile gideceksiniz birinin parasi yok biri otelde olmayan cadirda mi yatiyor.
yemek yiyeceksiniz parasi olan pirzola yiyor oteki corbacida mi takiliyor.esnaf lokantasina mi gidiyor.

iliski diyorsun ortak anlatabiliyor muyum.

kadin olsam ben de yerdim kadinsin bir kere aq.yemeyip napcan gidip simit mi kemirecen.
Asla yapamayacak olduğum eylem. Yapabilenlere de oldukça şaşırıyorum.
Niye başka birisi benim isteklerimi ve ihtiyaçlarımı karşılasın. Ne gerek var
Şahsen hiçbir zaman sevgili parası yiyen olmadım ama enayi yerine koyulduğumu hissettiğim çok olmuştur. Kendi paramı kendim de yerim aman kalsın.
Nerede o günler?
güncel Önemli Başlıklar