bugün

Tavsiye etmem. Çok iyi tanımadan asla sevgili olma. Can yakıyor. Yalanlarla dolu bir ilişki yaşarsın ve bu da seni yıpratır.
yokken de varkende can acıtan şey...
çokça sevgi ihtiyacınızı, çokça tutku ihtiyacınızı ve de çokça sadakat anlayışınızı geliştirmiyorsa bünyenizde, olmasının bir önemi olmayandır. bütün bu sayılanlara karamsarlık penceresinden bakarsan öyle olur tabii diyebilirsiniz. ya da her şey tam eksiksiz olsaydı ne tadı olurdu da diyebilirsiniz haklı olarak. ama ne bileyim abi sevgili denilen olayda o sevgi kelimesinin bütünlüğünü yaşamak istiyorum. hani erkeğin yakasını düzelten kız diye bir başlık vardı ya geçenlerde. ha işte ona benzer samimi sevgiler bence sevgili kavramını aşka ve sevgiye dair bir şeylerin ölmediğini yaşanılır olduğunu gösterir nitelikte oluyor.
Çokta boktan bir duygu. Tamam 10 günlük bir ilişkim oldu ama olsun boktandı.
gerçekten sevdiğiniz biri ile beraberseniz muhteşem birşeydir. ama zamanında benim yaptığım gibi "hoşlandığım kızı unutmak için hoşlanmadığım ama benden hoşlanan biriyle sevgili olayım" götlüğünü yaparsanız o hiç iyi değil ya, hiç olmasa daha iyiydi diyorsunuz ciddi ciddi...
her türlü boynunda bir tasma sahibi olunmasının sebebidir.
sevgiliniz iyi ve aşıksanız tasma şeffaf olur hissetmezsiniz,
sevgiliniz kötüyse tasma dikenlerle çevrili olur, acı verir.

evlenince de kelepçe kırbaç alayına vurulursunuz.
O kadar zamandır yok ki nasıl bir his oldugunu unutmusum.
Sanırım yalnızlıga alıstım bu halimi daha cok seviyorum ben bu hayatı cift kisilik yasayamayacak kadar tahammulsuzum.
Uğraşmaktır, strestir.
Hayatıma yalnız devam edeyim ben.
Mükemmel olay.
derttir. bazen o kadar derttir ki, bir çift dolgun meme bile hayatınıza getirdiği dertleri silmeye yetmez.
Hiç tatmadığım durum/duygu.
varsın olsun, olmamasından iyidir, çünkü yaşam renklenir.