bugün

varsın olsun, olmamasından iyidir, çünkü yaşam renklenir.
Hiç tatmadığım durum/duygu.
derttir. bazen o kadar derttir ki, bir çift dolgun meme bile hayatınıza getirdiği dertleri silmeye yetmez.
Mükemmel olay.
Uğraşmaktır, strestir.
Hayatıma yalnız devam edeyim ben.
O kadar zamandır yok ki nasıl bir his oldugunu unutmusum.
Sanırım yalnızlıga alıstım bu halimi daha cok seviyorum ben bu hayatı cift kisilik yasayamayacak kadar tahammulsuzum.
her türlü boynunda bir tasma sahibi olunmasının sebebidir.
sevgiliniz iyi ve aşıksanız tasma şeffaf olur hissetmezsiniz,
sevgiliniz kötüyse tasma dikenlerle çevrili olur, acı verir.

evlenince de kelepçe kırbaç alayına vurulursunuz.
gerçekten sevdiğiniz biri ile beraberseniz muhteşem birşeydir. ama zamanında benim yaptığım gibi "hoşlandığım kızı unutmak için hoşlanmadığım ama benden hoşlanan biriyle sevgili olayım" götlüğünü yaparsanız o hiç iyi değil ya, hiç olmasa daha iyiydi diyorsunuz ciddi ciddi...
Çokta boktan bir duygu. Tamam 10 günlük bir ilişkim oldu ama olsun boktandı.
çokça sevgi ihtiyacınızı, çokça tutku ihtiyacınızı ve de çokça sadakat anlayışınızı geliştirmiyorsa bünyenizde, olmasının bir önemi olmayandır. bütün bu sayılanlara karamsarlık penceresinden bakarsan öyle olur tabii diyebilirsiniz. ya da her şey tam eksiksiz olsaydı ne tadı olurdu da diyebilirsiniz haklı olarak. ama ne bileyim abi sevgili denilen olayda o sevgi kelimesinin bütünlüğünü yaşamak istiyorum. hani erkeğin yakasını düzelten kız diye bir başlık vardı ya geçenlerde. ha işte ona benzer samimi sevgiler bence sevgili kavramını aşka ve sevgiye dair bir şeylerin ölmediğini yaşanılır olduğunu gösterir nitelikte oluyor.
yokken de varkende can acıtan şey...
Tavsiye etmem. Çok iyi tanımadan asla sevgili olma. Can yakıyor. Yalanlarla dolu bir ilişki yaşarsın ve bu da seni yıpratır.
nasıl bi şey acaba yeniyor mu?
arkadaşlar kız kısmına güvenilmez.hepsi paraya bakıyor veya güce.bugün seninle olur yarın başka adamın kollarında.
Hayal kırıklığıyla bitecektir. Çünkü hiç kimse olduğu gibi olmuyor be dostum. Asla'lar yeminler hep havada uçuşur hep tanımalamaya çalışırlar kendilerini fakat olmadıkları kavramlar üzerinden. Hem de asla sahip olamayacakları. Belki de o tanımlardır bizi etkileyen. Gördüklerimiz değil de, cümle içindeki kelimelerin senfonisi. Bilemeyiz.
karsilikli duygular icindeyseniz tadindan yenmez ama sevgilim yok benim..
hele bir dene, sonra konuşalım dedirtir.
yokluğunda bunca senedir yaşadım. olmasa da olur gereksiz bir şey demek ki.
Günümüzde içi boşaltılmıştır.

Senden ayrılamam diyip yarın başka erkeğin kolunda yatacaksa hiç olmasın amk.
Nasıl bi duygudur hep merak etmişimdir. Teklif eden oldu ama kabul etmedim . Açıkçası ciddi olmasını istiyorum. O yüzden de hiç olmayacak gibi. Belki de bu yüzden olur bi tane. Neyse, Biriniz açıklayın aq
Yokken istenen, olduğunda ise sürekli bir ikilemin baş gösterdiği acınası durumdur. Sevgilin olduğu zaman eğer ki tatsız bir durumunuz varsa hayat zindan olabilir ancak güzelse hayatınız, bulutların üstünde yaşarsınız hayatı. Yani her şekilde uçları yaşatan bir varlıktır.
eksikliğini hissettirmeyecek dostlarının olmaması durumunda acıdır.
olmaması daha evladır en azından gece rahat rahat uyursun uykunu alırsın amk hem saçma sapan tripler de yemezsin oh mis...
uyku gibi varlığı yokluğu her b...ku dert.
Hissi güzel ama büyük bir sorumluluk. Sürekli ilgi ve yapıcı olmayı gerektiren bir durum.
güncel Önemli Başlıklar